%99 Mobil iPhone oyunu

iPhone telefonunda  bu aralar popüler olan oyunlardan biri de %99 oyunu gözüküyor. İndirip oyunu oynamak istediğimizde ise gerçekten de keyifle oynanan bir oyun olarak karşımıza çıktı, bu oyun… Daha öncesinde bir arkadaşımın önerisiyle bu oyun tavsiyesini alırken, günümüzde bu oyunu gerçekten keyif içerisinde oynayan birçok oyuncusunun ise olduğunu gördüm.

%99 oyunu, şuanda her ne kadar iPhone telefonlarda popüler gözükse de Android sahibi olan telefonlara baktığımızda da bu oyun kısa zaman içinde indirilmeye başlanıyor. Oyun ise genel de haftada birkaç kez kendini güncelleyerek yeni sorular ve cevaplar ekliyor…

yüzde 99 oyunu - %99 oyunu

yüzde 99 oyunu – %99 oyunu

%99 Oyunu nedir? Nasıl Oynanır?

Basit gibi gözüken ama zorlayan bir kelime oyunudur. Oyunun amacında ise şu vardır; sizlere basit bir kategoride soru sorulur. Sizler ise, daha önce verilen cevapları bulmak için denemeler yaparak, cevaplar bulmaya çalışırsınız. Daha önceden belirlenen çok sayıda cevabı olan sorular vardır ve çok sayıda ki cevapların tamamını sırayla bulursunuz.

1. seviyeyi seçtikten sonra konu seçiyorsunuz. Daha sonrasında sorulan soru hakkında en yakın cevapları tahmin etmeye çalışıyorsunuz. Telefon klavyesi ile cevapları yazabiliyorsunuz. Seviye atlamak için siz de sorulara genel olarak halkın cevap verdiği şekilde %99’u bulun ve siz de en seviye atlayın.

yüzde 99 oyunu - %99 mobil oyun

yüzde 99 oyunu – %99 mobil oyun

%99 Oyunu Ücretli Oyun mu?

Tamamen ücretsiz bir oyun olan %99 oyunu, ancak istediğiniz zaman Premium üyelik de satın alabiliyorsunuz. Ayrıca oyun içerisinde kullanabileceğiniz altınlarınız vardır. Market alanından da bu altınlarınızı çoğaltabilir, istediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

Basit sorular ve cevaplar bulunur. Cevapların tamamı, halkın genel olarak cevap vermiş olduğu şekilde belirtilmiş olan cevaplardır. %99 oyunda altın kazanıyor ve kullanabiliyorsunuz. Altınlar, oyun esnasında bilemediğiniz sorularda zorluğu yenmek adına harf jokeri kullanmak için altın harcamanız gerekeceğinden yardımcı olur. Günlük olarak 10 adet altın sizlere hediye olarak verilir. Fazlasında ise satın almanız gerektiğini belirtmek isteriz.

Telefonunuzun işletim sistemi Android işletim sistemi ise siz de oyunu indirmek için Google play %99 oyunu indirme linkini kullanabilirsiniz. Eğer ki oyunu sizler iPhone üzerinden oynamak istiyorsanız, bu konuda AppStore adresini kullanarak oyunu buradan indirebiliyorsunuz.

Oyun hakkında ki yorumlarınız, düşünceleriniz ile ilgili sitemizi kullanarak bu konumuzun hemen altında ki yorum alanından yorumlarınızı iletebilirsiniz. Oyunlarla ilgili her zaman sizlere destek verebileceğimizi unutmamanızı isteriz.

 

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın