1 Haziran 2014 Günün iPhone Uygulaması: Photo Gram Plus 2

Her gün bir farklı uygulamaları paylaştığımız Kucukeniste.com’da bugün de sizlere harika bir uygulama paylaşmak istedik. Tarihler bugün 1 Haziran iken, Günün iphone uygulaması olarak seçtiğimiz Photo Gram Plus 2 uygulamasıyla karşınızdayız. Harika bir uygulama olduğunu söyleyebileceğimiz bu uygulama, bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak telefonlarımızda kayıtlı olacaktır.

1 Haziran 2014 Günün iPhone Uygulaması: Photo Gram Plus 2

1 Haziran 2014 Günün iPhone Uygulaması: Photo Gram Plus 2

Fotoğraf düzenleme olarak bilinen Photo Gram Plus 2 uygulaması, Filtre ve düzenleme gibi durumlar için kullanılacaktır. Filtreleme yapmak istediğinizde ya da fotoğraflarınızda çeşitli düzenlemeler yapmak istediğinizde bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Fotoğrafın aynı zamanda EXIF

Fotoğraf düzenleme uygulaması olarak karşımıza çıkan Photo Gram Plus 2 ile onlarca filtre ve düzenleme aracı ile fotoğraflarınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Uygulama ile ayrıca fotoğrafların EXIF bilgilerini de görüntüleyebilirsiniz. EXIF nedir? soranlara ise şöyle özetleyebiliriz; Fotoğrafın nerede ne zaman çekildiğiyle ilgili bilgi alabileceğiniz bir uygulamadır.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın