1 Ocak 2014 Çarşamba Burç Yorumları

Bugün 1 Ocak 2014 yeni yılın ilk başlangıç günü olmasıyla birlikte sizlere bugüne özel olarak burç yorumlarını sunuyoruz. 1 Ocak 2014 burç yorumları bilgisini aşağıda sırayla bulabilir, hangi burca sahipseniz, günün ve girdiğimiz yılla ilgili gelişmeleri okuyabilirsiniz…

1 Ocak 2014 Çarşamba Burç Yorumları

1 Ocak 2014 Çarşamba Burç Yorumları

1 Ocak 2014 Çarşamba Burç Yorumları

1 Ocak 2014 Koç 21 Mart – 20 Nisan

Koç burcunun yeni yıla girmesiyle beraber ilerleyen zamanlarda hareketli, yoğun bir zaman koç burcunu bekliyor. Hem iş hem de sosyal yaşantıda kökten bir değişikliliğe gidileceğinin ışıkları şimdiden yanmakta… Hedeflere varmak, uzun vadeli yatırımlara adım atmak adına girişimlere başlayabilirsiniz.

1 Ocak 2014 Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs Burç Yorumu

Görüş ve düşüncelerinizi başkalarına kabul ettirebilmek için sizin çok önemli olabilir. Hayata bakış açınızın dönüştüğünü fark edebilir, önünüze çıkan engellere karşı sert tavırlar alabilirsiniz. Uzun yolculuklar, mahkemeler, yüksek eğitim ya da medya ile ilgili konularda başlangıçlar yapabilmek için hareket ederken muhalefetle karşılaşarak mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.

1 Ocak 2014 İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran Burç Yorumu

Bu Yeniayla birlikte finansal konularda sizin için çok önemli olacak kararlar alabilirsiniz. Kredi, vergi sigorta, nafaka ya da cezalar gibi borçlanmalarda yeniden yapılandırmaya gidebilirsiniz. Derin duygusal ilişkilerde ki krizler daha da yoğunlaşarak sizi ya hep ya hiç noktasına getirebilir. Alacaklarınıza güvenerek harcama yapmamakta fayda var.

1 Ocak 2014 Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz Burç Yorumu

Karşıt burcunuzda gerçekleşen Yeniay; önümüzde ki günlerde evlilik, ortaklık ya da işbirlikleriyle ilgili önemli kararlar alabileceğinize işaret etmekte. Size karşı gelişen düşmanlıkları fark ederek sert önlemler alma yoluna gidebilir, hem iş hem de aile yaşamınızla ilgili radikal girişimlerde bulunabilirsiniz. Karşınızdakilerin manipülatif tavırları sizi zorlayabilir.

1 Ocak 2014 Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos Burç Yorumu

Bugün gerçekleşen Yeniayla birlikte önümüzde ki günlerde çalışma hayatınızla ve iş arkadaşlarınızla ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Gündelik işlerinizde sizi zorlayan konuları hayatınızdan çıkarmak isteyebilir, muhalif fikirlere karşı sert tartışmalar içine girebilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerle ya da akrabalarınızla ilişkilerinizde kontrol dışı çatışmalar gelişebilir.

1 Ocak 2014 Başak 24 Ağustos – 23 Eylül Burç Yorumu

Çocuk sahibi olmakla ya da çocuklarınızla ilgili kararlar alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Var olan romantik ilişkilerde radikal adımlar atabilir, eski aşklara dönüş yaşayabilirsiniz. Bu dönemde hayatınıza aniden giren kişilerle zorlu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Hayattan keyif aldığınız konuları tekrar gözden geçirebilir, değerlerinizde dönüşümler yaşayabilirsiniz.

1 Ocak 2014 Terazi 24 Eylül – 22 Ekim Burç Yorumu

Yeni yıl ve yeniay hayatınızı tekrar gözden geçirerek köklü bir dönüşüm yapmanız için sizi zorlayabilir. Aile, ev ve yerleşim yerinizle ilgili değişimler yapmaya zorlanabilir, yaşamınızla ilgili aldığınız kararlara karşı oluşan engellere sert tepkiler verebilirsiniz. Başlangıç yapmak istediğiniz konularla ilgili alternatifleri değerlendirerek keskin dönüşler mümkün.

1 Ocak 2014 Akrep 23 Ekim – 22 Kasım Burç Yorumu

Bugün aldığınız kararlara ve verdiğiniz sözlere dikkat etmelisiniz. Kontrol dışı gelişen olaylar ve aldığınız haberler bir anda kararlarınızı değiştirmenize neden olabilir. Kardeş, kuzen, komşu ya da yakın çevrenizle ilişkilerinizde sert tartışmalar yaşanabilir, karşınızdakileri ikna etmek için zorlu bir mücadele içine girebilirsiniz. Yolculuklar ve anlaşmalara dikkat etmelisiniz.

1 Ocak 2014 Yay 23 Kasım – 22 Aralık Burç Yorumu

Ekonomik konularla ilgili başlangıçlar yapmak isteyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Kendinize yeni gelir kaynakları bulmak için arayışa geçebilir, varolan gelirleri daha iyi değerlendirebilmek için alternatifler arayabilirsiniz. Fakat keyifleriniz ve sevdikleriniz için yaptığınız harcamalar sorunlara yol açarak sert tepkiler vermenize neden olabilir, çatışmalar yaşayabilirsiniz.

1 Ocak 2014 Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak Burç Yorumu

Bugün burcunuzda gerçekleşen Yeniay önümüzde ki günlerde yaşamınızı toptan dönüştürmenize yönelik kararlar almanıza neden olabilir. Hem iş hem de aile hayatınızla ilgili girişimlerinize karşı gelişen engellere karşı sert ve radikal önlemler almak isteyebilir, çevrenizdekilerle çatışmalara girebilirsiniz. Yeniden değerlendirme dönemine girebilirsiniz.

1 Ocak 2014 Kova 21 Ocak – 19 Şubat Burç Yorumu

Bugün gerçekleşen Yeniay; içsel bir yolculuğa çıkmanıza neden olabilir. Uzun süredir içinizde tuttuğunuz ve sizi huzursuz eden olayları açığa çıkarabilir, gizli düşmanlıklarda bulunanları fark edebilirsiniz. Başlangıçlarınıza karşı çıkanlara sert söylemlerde bulunabilir, kontrol dışı kayıplar yaşayabilirsiniz. Daha uzlaşmacı ve sakin kalmaya gayret etmelisiniz.

1 Ocak 2014 Balık 20 Şubat – 20 Mart Burç Yorumu

Geleceğe dair hedef ve beklentilerinizde dönüşüm yapabilir, başlangıçlar yapmak için fırsatlar kollayabilirsiniz. İdeallerinizi gerçekleştirmek için attığınız adımlarda alternatiflerde olabileceğini fark edebilirsiniz. Bugün hem içinde bulunduğunuz sosyal gruplarla hem de arkadaşlarınızla sert tartışmalar yaşayabilir, ekonomik kaygılar yaşayabilirsiniz.

Kaynak: Stargazete

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın