11 Ocak 2014 3 Adam Konukları

Star TV’de her hafta cumartesi günleri evimize neşe olarak gelen, bizleri güldüren programlardan birisi de 3 Adam programıdır. Star TV ekranlarında seyretmekte olduğumuz 3 Adam ile ilgili olarak sizlere bu hafta ki konukları paylaşmak istiyoruz. 11 Ocak 2014 3 Adam konukları kimler olacak? Bu hafta sonu 3 adam konukları kimler? gibi klasik soruların tamamına cevabı hemen sizlerle paylaşmak istiyoruz.

11 Ocak 2014 3 Adam Konukları

11 Ocak 2014 3 Adam Konukları

Milyonları her hafta Cumartesi günleri, Yetenek Sizsiniz Türkiye programından hemen sonra ekranları başına kitleyen 3 Adam programıyla ilgili olarak şunu söyleyebiliriz ki; her hafta birbirinden farklı ünlü konuklar misafir ediliyor. Misafir edilen ünlü misafirlerle beraber keyifli zaman geçirildiği gibi, gerçekten eğleniliyor.

Böylesine bir program içerisinde her hafta birbirinden farklı ünlüler bulunurken acaba bu hafta hangi ünlüler bizlerle olacak?

Sser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak 3 Adam’da buluştular ve her hafta olduğu gibi bu haftada da programlarında özel konuklar ağırlıyorlar. 2 ünlü isim şuan için açıklanmadı. 3 Adam programına yakın birkaç gün kala gelecek ünlü isimler açıklanıyor. Bizlerde sizlere açıklandığı gün buradan bilgi vermek istiyoruz.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın