12 Haziran Arkadaşım Hoşgeldin Konuğu Kim?

Her hafta Kanal D ekranlarında evimize güldürmeye gelen Arkadaşım Hoşgeldin talkshowunda her hafta birbirinden farklı sanatçılar, ünlü oyuncular, ünlü tanıdığımız isimler konuk oluyor. Tolga Çevik ve Ezgi Mola beraberliğinde bir de konuk oyuncu olunca gerçekten harika bir şekilde izlediğimiz bu talk showda gülmekten kırılıyoruz desek yeridir.

12 Haziran Arkadaşım Hoşgeldin Konuğu Kim?

12 Haziran Arkadaşım Hoşgeldin Konuğu Kim?

Birbirinden farklı bölümlerle beraber her hafta ekran başına bizleri kilitleyen bu show için sizler de bu hafta hazır mısınız? Bildiğiniz üzere yönetmen Fırat Parlak, Tolga Çevik ve Ezgi Mola’ya verdiği emirlerle beraber aklında ki sahneyi gerçekleştirmeye çalışmaktadır, her hafta… Her hafta birbirinden farklı konukların da misafir olduğu Arkadaşım Hoşgeldin 12 Haziran konuğu kim? diye merak ediliyor.

Biz de sizler için araştırdık ve 12 Haziran için konuğu sunmak istedik. Aşağıda sizlere özel olarak Arkadaşım Hoşgeldin konuğu bilgisi verilmiş olup bu bilgi dahilinde bu hafta gelecek olan konuğu siz de görebilirsiniz. Her hafta olduğu gibi bu hafta da konuk bilgisine ulaştığımız için sizlere bugün hemen bilgileri vermek istiyoruz.

12 Haziran Arkadaşım Hoşgeldin Konuğu Kim?

Bu hafta Arkadaşım Hoşgeldin konuğu Hande Yener olacaktır.

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın