12 Ocak 2014 Nihat Hatipoğlu Mevlid Kandili Özel Programı Saati

Sizlere bugün kucukeniste.com aracılığıyla Nihat Hatipoğlu’nun 12 Ocak 2014 tarihinin gecesinde olan Mevlid Kandili özel programıyla ilgili bilgi vereceğiz. Güncel haberleri, çeşitli diziler ve modayı takip edebileceğiniz kucukeniste.com ile bundan böyle sizler de doğru ve hızlı haberi bulabilirsiniz. Dilediğiniz her zaman giriş yapabilir ve kategoriden dilediğiniz haberleri okuyabilirsiniz.

12 Ocak 2014 Nihat Hatipoğlu Mevlid Kandili Özel Programı Saati

12 Ocak 2014 Nihat Hatipoğlu Mevlid Kandili Özel Programı Saati

Nihat Hatipoğlu, 12 Ocak 2014 Pazar gecesi ATV ekranlarında olacak. Mevlid Kandili için özel bir program verecek olan Nihat Hatipoğlu, her sene olduğu gibi ATV’de bu özel gecede ekranları başında izleyenlerle birlikte olacak. Peygamber Efendimiz ve Ehli Beyt’in hayatından çeşitli bilgiler sunacak, hikayeler anlatacak olan Nihat Hatipoğlu, o dönemle ilgili bilmemiz gereken her konuda bilgi verdiği gibi dualarını da okuyacak…

Mevlid Kandili Önemi nedir?

Bu gece Mevlid kandili… Yüce Allah’ın; ”Sen olmasaydın kainatı yaratmazdım” diye hitap ettiği Peygamber Efendimiz Hz Muhammed (S.A.V)’nin doğduğu gece. Peygamber efendimizin doğum günü, bütün Müslümanların bayramı olan Mevlid, doğum zamanı demektir. Mevlid gecesi, Rebiul-evvel ayının 11. ve 12. günleri arasındaki gecedir.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın