15 Aralık 2013 Kasımpaşa Beşiktaş Maçı Tekrar Oynanacak mı?

Süper Lig’in 15. haftasında olduğumuz gün olan dün yani 15 Aralık 2013 Pazar günü, Kasımpaşa’nın Beşiktaş’ı ev sahipliği yaptığı bir maç vardı. Maçı izleyenler bilir ki bazı durumlarda kural ihlalleri varken, hatalı kurallar verilirken bazı durumlarda ise pek de şık karşılanmayan şeyler oldu diyebiliriz.

15 Aralık 2013 Kasımpaşa Beşiktaş Maçı Tekrar Oynanacak mı?

15 Aralık 2013 Kasımpaşa Beşiktaş Maçı Tekrar Oynanacak mı?

Bir ara Fernandes’e saldıran ya da ona sarılmak isteyen bir kişinin sahaya indiğini, oyunu durdurduğunu söyleyebiliriz. Hem de o ara Beşiktaş’ın iyi ataklarından birisindeyken böyle bir durumun yaşanması pek de iyi olmadı, maç için.

Maç en son 2 – 1 biterken, Kasımpaşa tarafından Beşiktaş mağlup edilmiştir. Siyah-beyazlı takım aynı zamanda maçın ilerleyen dakikalarında 9 kişi kalmıştır.

Akıllarda şuan için takılan sorulardan birisi ise “Kasımpaşa Beşiktaş maçı yeniden oynanacak mı?” sorusudur. Kuralların ihlali sebebiyle “Kasımpaşa Beşiktaş maçı tekrar oynatılacak mı?” sorusu için gerekli bildirimler, Beşiktaş kulübü tarafından yapıldı. İlerleyen günlerde durum netleşince buradan bilgi verilecektir.

Etiketler: , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın