17 Ocak Beyaz Show Konukları

Her hafta televizyon dünyasında nelerin olup olmadığına dair bilgileri sunan kucukeniste.com aracılığıyla bugün de bilgileri sunacağız. Bugün sizlere 17 Ocak 2014 tarihi geldiğinde, Beyaz Show ekranlarında hangi programın olacağını bildireceğiz. Beyaz Show konukları kimler var? kimler olacak. Bunların bilgisini buradan sizlere kısa bir şekilde aşağıda vermek istedik. Umarım faydalı olur diyor ve konuyu aşağıda görüntülemenizi istiyoruz.

17 Ocak Beyaz Show Konukları

17 Ocak Beyaz Show Konukları

Yepyeni yılla beraber sürprizler yapan Beyaz Show, konuklarıyla da gerçekten eğlenceli bir program haline gelmeyi her zaman başarıyor. Bu hafta ki konukları 3 Adam programının sahipleri bulunurken, 3 Adam sunucularıyla beraber Beyaz Show gerçekten bir eğlence tufanına döndü.

17 Ocak Beyaz Show’da kimlerin olacağıyla ilgili olarak şimdiden belirlenmiş isimler olsa bile son birkaç gün kala fragmanlarla beraber yayına sunulacak olan sürpriz isimler açıklandığında bizler de buradan sizlere bu bilgiyi, duyuruyu yapmaya çalışacağız. Sevdiğiniz sanatçılar olur ise, dilerseniz telefon bağlantıları yaparak da görüşmeler yapabilirsiniz.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın