18 Mart 2014 Kurt Seyit ve Şura Neden Yok?

Star TV ekranlarında bu hafta yeni bölümüyle izleyeceğimiz Kurt Seyit ve Şura dizisi bu hafta var mı? diye sorulurken, bizlerde konuyla ilgili geniş bir araştırma sonucunda, net bir sonuç elde ettik. Sizlerle paylaşmak istedik.

18 Mart 2014 Kurt Seyit ve Şura Neden Yok?

18 Mart 2014 Kurt Seyit ve Şura Neden Yok?

Bu hafta Kurt Seyit ve Şura dizisi neden yok? diye sorular sorulurken, sorulara karşılık olarak cevabımızı ise aşağıda yanıtladık. Maalesef 18 mart 2014 salı Kurt Seyit ve Şura dizisi yayınlanmayacak. Bunun nedeni ise Star TV ekranlarında bugün Salı gecesi olarak 21.45’te Şampiyonlar Ligi olarak Galatasaray’ın maçının olmasıdır.

Salı gecesi olarak bu gece Şampiyonlar Ligi Galatasaray – Chelsea maçı vardır. Saatler 21.45‘i gösterdiğinde Galatasaray ile Chelsea arasında oynanacak olan bu Şampiyonlar Ligi maçı nedeniyle bu hafta Kurt Seyit ve Şura dizisi olmayacak.

Kurt Seyit ve Şura dizisi 3. bölümü bu hafta yayınlanması gerekirken, 3. bölümün yayınlanacağı tarih 25 Mart 2014 Salı gününe aktarılmıştır. Yayın gününün ileri ki tarihlere alınması, maalesef dizi severleri üzdüğü gibi kızdırmış da bulunuyor. Diziyi belirttiğimiz gibi 25 mart 2014 tarihinde Star TV ekranlarından 3. bölümü izleyerek devam edebileceksiniz.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın