19 Ekim 2013 Akrep Burç Yorumu – Bugün ki Akrep Burç Yorumları

   19 Ekim 2013 Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
19 Ekim 2013 Terazi Burç Yorumu – Bugün ki Terazi Burç Yorumları

19 Ekim 2013 Terazi Burç Yorumu – Bugün ki Terazi Burç Yorumları

Sevgili Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 19 Ekim 2013 Akrep Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Kendinizi yenilemeniz ve iç dünyanızı tüm olumsuzluklardan arındıracağınız enerjiyi size yeniay sağlayacak. İçinizde tam bir bütünlüğe ulaşmanız gerektiğini sakın unutmayın. Bunu başardığınız anda içinizdeki inanç size rehber olacak. Rehberiniz eşliğinde geleceğinize yönelik kararları daha net şekilde almış olacaksınız. Kimi akrepler bunu gerçekten başararak planlarını yapmaya, hatta uyguladıkları yöntemlerin geri dönüşlerini olumlu bir şekilde alamaya bile başladı. Ay enerjisinin gündüz saatlerinde düşük olmasıyla bazı akrepler kendini duygusal açıdan dipte hissedebilir. Burcu özellikleri arasında sinirli yapısını saklamayı da eklemiş görünüyor. Akrep Burcu Kadını hırslarınız size zarar vermeye başladı. Sevdiklerinizin uyarılarına kulak verin. Akrep Burcu Erkeği işyerinde yaşanan huzursuzluklar sizi işinizden soğutmasın. Kısa bir süre sonra her şey düzelecek. 19 Ekim 2013 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Aşk Yaşamı :    Aşk anlayışınızı değiştirmeniz güç gibi görünüyor. Bağlanıyor ve bağımsız davranmakta zorluk çekiyorsunuz. Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini bilmenize karşın, yine de onsuz yapamıyorsunuz.
İş Yaşamı :    İşinize olan bağlılığınız ileri boyutlarda. İlişkilerdeki problemlerde çokta masum görünmüyor gibisiniz. Problem yaşadığınız kişi, bugünlerde aranızdaki buzları eritmek için size bir jest ile gelebilir.
Para Durumu :    Düzenli, hesaplı yaşamanız gerektiğinin farkındasınız. Yakın bir süre içinde biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde çok rahatlayacaksınız.
Dikkat :    Bazı özelliklerinizi değiştiremeyeceğinize dair düşüncenizi acilen değiştirmek zorundasınız.

 

19 Ekim 2013
Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın