19 Ekim 2013 Aslan Burç Yorumu – Bugün ki Aslan Burç Yorumları

   19 Ekim 2013 Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
19 Ekim 2013 Aslan Burç Yorumu – Bugün ki Aslan Burç Yorumları

19 Ekim 2013 Aslan Burç Yorumu – Bugün ki Aslan Burç Yorumları

Sevgili Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 19 Ekim 2013 Aslan Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Yeniayın Ekim ayında Aslan burcunu nasıl etkileyeceğini yorumları yakından takip edenler bilirler. Yeniayın enerjisi sağlıklı ve gerçek anlamda kendinizi ifade edebilmenizi ve çevreniz tarafınızdan tam da istediğiniz gibi algılanmanıza sebep olacak. Hatalara düşmeden önyargılardan arınmış bir şekilde olayları kavramanız çevrenizden takdir toplamanıza sebep olacak. Toplamış olduğunuz enerji hayatınızda kendinizi koymanız gereken yeri çok iyi şekilde belirlemenize yardımcı olacak ve bu sizin hayatı dar çerçeveden değil de her yönüyle bakış açınızı değiştirecek. Aslan Burcu özelliklerine sahip aslanlar hayatındaki insanlara fikirleriyle yön göstermeye devam ediyor. Aslan Burcu Kadını Aklınıza takılan soruların cevapları soracağınız soruların arkasından tüm samimiyetiyle size dönecek. Aslan Burcu Erkeği Uzun zamandır görmek istediğiniz insandan gelen bir telefonla hasret sona erecek. 19 Ekim 2013 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Aşk Yaşamı :    Aşk anlayışınızı değiştirmeniz güç gibi görünüyor. Bağlanıyor ve bağımsız davranmakta zorluk çekiyorsunuz. Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini bilmenize karşın, yine de onsuz yapamıyorsunuz.
İş Yaşamı :    İşinize olan bağlılığınız ileri boyutlarda. İlişkilerdeki problemlerde çokta masum görünmüyor gibisiniz. Problem yaşadığınız kişi, bugünlerde aranızdaki buzları eritmek için size bir jest ile gelebilir.
Para Durumu :    Düzenli, hesaplı yaşamanız gerektiğinin farkındasınız. Yakın bir süre içinde biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde çok rahatlayacaksınız.
Dikkat :    Bazı özelliklerinizi değiştiremeyeceğinize dair düşüncenizi acilen değiştirmek zorundasınız.

 

19 Ekim 2013
Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın