19 Ekim 2013 Balık Burç Yorumu – Bugün ki Balık Burç Yorumları

   19 Ekim 2013 Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
19 Ekim 2013 Balık Burç Yorumu - Bugün ki Balık Burç Yorumları

19 Ekim 2013 Balık Burç Yorumu – Bugün ki Balık Burç Yorumları

Sevgili Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 19 Ekim 2013 Balık Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Yeniayın enerjisinden bahsederken yaşam senaryosunun sizin elinizden yazılmadığını o yüzden yaşamın kendi içinde yaşanan bazı talisiz olaylarda kendinizi sorumlu tutmamalı ve kendinizi hırpalamamalısınız demiştim. Herkes kendisi için hazırlanmış senaryoların oyuncularıdır. Kendi oyunlarını belki farklı sahnelerde oynuyor olabilir ama sizin de oynadığınız bir senaryonun olduğunu ve kendinizi bu yüzden mutsuz etmemeniz gerek. Yeniayın etkilerini, ilişkilerinizde, ekonomik alanda sizi bir adım öne geçirecek şekilde kullanmanız gerektiğini, kendinizi önce kendinize kabul ettirmekle başlayıp daha sonra çevrenize benimsetmeyi başarmalısınız demiştim. Kendinizi geliştirdiğiniz her konuda olumlu sonuçlar almanız fırsatların size gelmesi çok olası görünüyor. Burcu özellikleri hayal gücüyle harmanlanmasıyla hayat daha yaşanır hale geliyor. Balık Burcu kadını hatıralarla yaşamaya bir son verip hayatı yeniden yakalayacak gücü kendinizde toplamalısınız. Balık Burcu Erkeği ekonomik anlamda yaşadığınız olumsuzluklar sizi giderlerinizi kısmaya yöneltecek. Sinirlerinizi bozan bu durum size sunulan iş fırsatıyla son bulacak. 19 Ekim 2013 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumumuzun sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Aşk Yaşamı :    Gönlünüzdeki kişinin cazibesi, yaşamınızdaki bir çok şeyin cazibesini gölgeliyor. Ona ayak uydurmak için, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz vermek zorunda kalıyorsunuz. Bu, biraz aşırıya kaçmak gibi gözüküyor.
İş Yaşamı :    Muhataplarınızın şartlanmış olduğuna olan inancınız, sizi anlatma güçlüğü içerisine sokabiliyor. Teknik bir konuda problem yaşayabilirsiniz. Bununla ilgili duygusallık içine girmemeniz gerekiyor.
Para Durumu :    Eli açıklık size sürekli zararlar getiriyor. Paranın, birçok yerde, kıymetini bilmiyor gibi davranışlar sergiliyorsunuz. Son günlerdeki para sıkıntılarınızda zararlı alışkanlığınız çok belirleyici.
Dikkat :    Bazı konular için dengeleme yapmaya ihtiyacınız var. Söyledikleriniz ve davranışlarınız arasındaki çelişki, tutarlılığınızla ilgili kuşkular yaratabiliyor.

 

19 Ekim 2013
Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın