19 Ekim 2013 Başak Burç Yorumu – Bugün ki Başak Burç Yorumları

   19 Ekim 2013 Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
19 Ekim 2013 Başak Burç Yorumu – Bugün ki Başak Burç Yorumları

19 Ekim 2013 Başak Burç Yorumu – Bugün ki Başak Burç Yorumları

Sevgili Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 19 Ekim 2013 Başak Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Kendi hayatında duygusal ve ekonomik anlamda yeni kaynak arayışına giren başak bunları yeniayın etkileriyle daha rahat bir şekilde elde edeceğinden söz etmiştim. Kendi yeteneklerinin farkına varanlar bunu hayatında dışa vurarak gerçekçi bir şekilde istediklerine hem duygusal hem ekonomik olarak nasıl ulaşacağını kimseye muhtaç olmadığını önce kendine sonrasında çevresindeki insanlara ispatlaya bilecek durumdalar. İşte bu yüzden herhangi bir girişimde bulunduysanız ya da hayatınızda başarı adına herhangi bir işe adım attıysanız. Artık bunlar için olumlu cevap alabileceğiniz bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Başak Burcu özellikleri başakların acele karar vermelerini frenliyor. Başak Burcu Kadını gözünüzde büyüttüğünüz sorunlar sadece hayatınızı zorlaştırıyor. Başak Burcu Erkeği sebepsiz kıskançlıklarınız sevdiğiniz insanın sabrını zorlamaya başladı. 19 Ekim 2013 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Aşk Yaşamı :    Aşk anlayışınızı değiştirmeniz güç gibi görünüyor. Bağlanıyor ve bağımsız davranmakta zorluk çekiyorsunuz. Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini bilmenize karşın, yine de onsuz yapamıyorsunuz.
İş Yaşamı :    İşinize olan bağlılığınız ileri boyutlarda. İlişkilerdeki problemlerde çokta masum görünmüyor gibisiniz. Problem yaşadığınız kişi, bugünlerde aranızdaki buzları eritmek için size bir jest ile gelebilir.
Para Durumu :    Düzenli, hesaplı yaşamanız gerektiğinin farkındasınız. Yakın bir süre içinde biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde çok rahatlayacaksınız.
Dikkat :    Bazı özelliklerinizi değiştiremeyeceğinize dair düşüncenizi acilen değiştirmek zorundasınız.

 

19 Ekim 2013
Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın