19 Ekim 2013 Cumartesi Boğa Burcu Yorumu

   19 Ekim 2013 Boğa Burcu Günlük Burç YorumuSevgili Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 19 Ekim 2013 Boğa Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Yeniay’ın hareketleri Sevgili boğa burcunu gündelik hayatında, aile hayatında, iş hayatında kısacası tüm ilişki içinde olduğu insanlarla ilişkilerinde etkileyecek hatta kendi hayatın da sağlık konusunda olsun beslenme konusunda olsun etkilerini hissedecek. Hatta sorun yaşadığı iş hayatını yeniden gözden geçirip sorunlarını akılcı yöntemler kullanarak çözebilir demiştim. Bugün itibariyle yukarıda saydığım herhangi bir konuda farklılık ya da olumlu sonuçlar alan boğa burcu bunu sosyal ve iş hayatında ifade etme gereği duyacak ve sonuçlarını olumlu bir şeklide geri alacak. Bu olumlu sonuçlar karşısında boğa burcu hayata geçirmek istediği planları su yüzüne çıkarabilir. Ancak ay’ın hareketlerinin öğleden sonra etkisini kaybetmesinden kaynaklı planların asılı kalmasına sebep olabilir. Boğa Burcu özelliklerine sahip boğalar inatçılıklarını karakterine yansıtıyor. Boğa Burcu Kadını Hafta başından beri gergin bekleyiş içinde olan boğa kadını alacağı olumlu rahat bir nefes alıyor. Boğa Burcu Erkeği Hafta sonu planları yapan boğa erkeği beklenmedik misafirlerin sürprizleriyle şaşırabilir.19 Ekim 2013 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Aşk Yaşamı :    Aşk anlayışınızı değiştirmeniz güç gibi görünüyor. Bağlanıyor ve bağımsız davranmakta zorluk çekiyorsunuz. Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini bilmenize karşın, yine de onsuz yapamıyorsunuz.
İş Yaşamı :    İşinize olan bağlılığınız ileri boyutlarda. İlişkilerdeki problemlerde çokta masum görünmüyor gibisiniz. Problem yaşadığınız kişi, bugünlerde aranızdaki buzları eritmek için size bir jest ile gelebilir.
Para Durumu :    Düzenli, hesaplı yaşamanız gerektiğinin farkındasınız. Yakın bir süre içinde biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde çok rahatlayacaksınız.
Dikkat :    Bazı özelliklerinizi değiştiremeyeceğinize dair düşüncenizi acilen değiştirmek zorundasınız.

 

19 Ekim 2013
Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın