19 Ekim 2013 İkizler Burcu Yorumu

   19 Ekim 2013 İkizler Burcu Günlük Burç YorumuSevgili ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 19 Ekim 2013 ikizler Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; ikizler burcu Ekim ayındaki yeniayın hareketleri kendinizi dış dünyaya ifade yönünden oldukça iyi sunmanızı sağlayacak. Yeniayın hareketleri olumlu etkilerini insan ilişkilerinizde ve aşk hayatınızda oldukça kendini gösterecek. Kafasında iş planları yapanlar olsun ya da yüreğinde gizliden gizliye aşk büyütenler olsun yeniayın enerjisiyle oldukça kendini iyi hissedecek. Ancak aşk ve iş hayatında istediği etkiyi yakalayamayanlar karşınızdaki insana temkinli yaklaşıp iyice incelemeliydiniz. Hatalar yalnızca sizde olamayabilir bunu da aklınızda bulundurarak yeni fırsatları değerlendirmelisiniz. Umarım yeniay hareketleriyle isteklerinize kavuşmak adına sizi daha sabırlı ve azimli kılar. Hayatınızdaki yenilikler ve değişimler sonuçlarıyla kendinizi iyi hissettirecek. İkizler Burcu özellikleri taşıyan ikizler hayattaki birçok zorluğu yenme yetisine sahip. İkizler Burcu Kadını Özel hayatınızdaki ikilemler sizi yormaya başlamadan ilişkinizi bir düzene sokmanız gerekiyor. İkizler Burcu Erkeği Sağlık problemleri yüzünden bu haftaya yorgun başlamanız mümkün. 19 Ekim 2013 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .
Aşk Yaşamı :    Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.
İş Yaşamı :    Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.
Para Durumu :    Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.
Dikkat :    Size biraz kapalı yaklaşan bir kişi var. Onda istediğiniz netliği asla göremeyeceksiniz.

 

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın