19 Ekim 2013 Kova Burç Yorumu – Bugün ki Kova Burç Yorumları

   19 Ekim 2013 Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
19 Ekim 2013 Kova Burç Yorumu – Bugün ki Kova Burç Yorumları

19 Ekim 2013 Kova Burç Yorumu – Bugün ki Kova Burç Yorumları

Sevgili Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 19 Ekim 2013 Kova Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Yeniayın hayatınıza etkilerinden bahsederken, her şeyden önce kendi yaşam felsefenizi belirlemeniz gerektiğini vurgulamış, ayağınıza gelen fırsatları iyi değerlendirmeniz ve fırsatları yaratmanız gerek diye eklemiştim. Sabit fikirlerinizden vazgeçip ulaşmak istediğiniz hedeflere yılmadan her yolu deneyerek ulaşmanız gerektiğini de eklemiştim. Korkularınızla örülü duvarların ardına saklanmaktan vazgeçip kendinize dış dünyaya açılan bir pencere açmalısınız. Hayatın her anını iyi değerlendirmeli ve değerlendirirken keyif almalısınız. Başarılı oldukça kendinize gelip mücadele vermeye başlayacaksınız. Ancak ayın etkisinin gündüz saatlerinde düşük olması sizi bir umutsuzluğa düşürerek özgürlük duygunuzu sorgulamanıza sebep olabilir. Kova Burcu özelliklerini taşıyan birçok kovanın şikayeti sabırsız olmaları. Kova Burcu Kadını yaşadığınız uzun süreli ilişkide bir noktaya varmak istiyorsunuz. Ancak bazı tatsız sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Kova Burcu Erkeği verdiğiniz kararın sorgulanması sizi rahatsız etse de kararlı tutumuz sayesinde kazanan taraf siz olacaksınız. 19 Ekim 2013 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumumuzun sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Aşk Yaşamı :    Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.
İş Yaşamı :    Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.
Para Durumu :    Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.
Dikkat :    Size biraz kapalı yaklaşan bir kişi var. Onda istediğiniz netliği asla göremeyeceksiniz.

 

19 Ekim 2013
Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın