19 Ekim 2013 Oğlak Burç Yorumu – Bugün ki Oğlak Burç Yorumları

   19 Ekim 2013 Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
19 Ekim 2013 Oğlak Burç Yorumu – Bugün ki Oğlak Burç Yorumları

19 Ekim 2013 Oğlak Burç Yorumu – Bugün ki Oğlak Burç Yorumları

Sevgili Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 19 Ekim 2013 Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Yeniayın enerjisi iş hayatınızı tümüyle ilgilendiren konularda, sosyal ve toplumsal imajınızla yakından ilgili meselelerde, kendinizi dışa aktarım konusunda ihtiyacınız olan enerjiyi sağlayacak. Kader anlamında yön vermek istediğiniz hayatınıza karşılaştığınız gerçekler karşısında dimdik ayakta durmanızı özgüveninize borçlusunuz. Kimsenin tesirinde kalmadan aldığınız kararları uygulamanız ne kadar istekli olduğunuzu gösteriyor. Başarılı olduğunuzu gördüğünüz anda ise hayatta daha keyif alacak, zevkli ve huzurlu zamanlar geçireceğiniz birliktelikler kuracağınız şüphesiz görünüyor. Hayatında evliliğe doğru giden bir ilişkiye sahip oğlak burcu varken eski ilişkisinin hayaletiyle yaşayıp acı çeken oğlak burcu kendi içinde bunu bitirecek gücü de bulmadı değil. Kimileri içinse iş hayatında yeni ortaklıklar yeni sözleşmeler olarak döndü. Oğlak Burcu özellikleri inatla başlayan her işin üstesinden gelmesini açıklıyor. Oğlak Burcu Kadını yaşamış olduğunuz zor günlerin geride kalmasıyla ailenizle keyifli bir hafta sonu tatilinin hayallerini kurmaya başladınız bile. Oğlak Burcu Erkeği uzun süredir almayı planladığınız teknolojik cihazın size hediye olarak geldiği görmek sizi oldukça şaşırtacak. 19 Ekim 2013 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Aşk Yaşamı :    Aşk anlayışınızı değiştirmeniz güç gibi görünüyor. Bağlanıyor ve bağımsız davranmakta zorluk çekiyorsunuz. Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini bilmenize karşın, yine de onsuz yapamıyorsunuz.
İş Yaşamı :    İşinize olan bağlılığınız ileri boyutlarda. İlişkilerdeki problemlerde çokta masum görünmüyor gibisiniz. Problem yaşadığınız kişi, bugünlerde aranızdaki buzları eritmek için size bir jest ile gelebilir.
Para Durumu :    Düzenli, hesaplı yaşamanız gerektiğinin farkındasınız. Yakın bir süre içinde biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde çok rahatlayacaksınız.
Dikkat :    Bazı özelliklerinizi değiştiremeyeceğinize dair düşüncenizi acilen değiştirmek zorundasınız.

 

19 Ekim 2013
Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın