19 Ekim 2013 Terazi Burç Yorumu – Bugün ki Terazi Burç Yorumları

   19 Ekim 2013 Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
19 Ekim 2013 Terazi Burç Yorumu – Bugün ki Terazi Burç Yorumları

19 Ekim 2013 Terazi Burç Yorumu – Bugün ki Terazi Burç Yorumları

Sevgili Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 19 Ekim 2013 Terazi Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Yeniayın burcunuz üzerindeki etkileri kendinizi ifade ederken her alanda sizi daha net olmaya zorlayacak. Dış dünyada kedinizi ifade ederken net ve kararlı tutumlar içinde bulunmanız sizi çizmiş olduğunuz planlar üzerinde yüreklendirecek. Bu yüzden hayatınızda kendiniz ve diğerleri için soru işaretlerine yer yok. Hayatında yeni bir ilişkiye başlayacak olanlar ya da eski ilişkilerine ait düşünceleri sizi sarabilir. Yaşanacak tüm değişimler için hazır olmanız gerek. Ayın enerjisi gündüz saatlerinde oldukça düşük olacağı için kafanızda oluşan fikirleri ertelemeye yönelebilirsiniz. Burcu özellikleri hayatlarındaki dengeye yakalamalarına yardımcı oluyor. Terazi Burcu Kadını her zaman ilk adımı atan olmaktan biraz vazgeçmelisiniz. Bu kez bekleyen siz olun. Terazi Burcu Erkeği aile büyüklerinden beklediğiniz güzel sağlık haberiyle gününüz oldukça keyifli geçecek. 19 Ekim 2013 gününe ait Terazi Burcu günlük yorumlarımızın sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Aşk Yaşamı :    Aşk anlayışınızı değiştirmeniz güç gibi görünüyor. Bağlanıyor ve bağımsız davranmakta zorluk çekiyorsunuz. Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini bilmenize karşın, yine de onsuz yapamıyorsunuz.
İş Yaşamı :    İşinize olan bağlılığınız ileri boyutlarda. İlişkilerdeki problemlerde çokta masum görünmüyor gibisiniz. Problem yaşadığınız kişi, bugünlerde aranızdaki buzları eritmek için size bir jest ile gelebilir.
Para Durumu :    Düzenli, hesaplı yaşamanız gerektiğinin farkındasınız. Yakın bir süre içinde biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde çok rahatlayacaksınız.
Dikkat :    Bazı özelliklerinizi değiştiremeyeceğinize dair düşüncenizi acilen değiştirmek zorundasınız.

 

19 Ekim 2013
Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın