19 Ekim 2013 Yay Burç Yorumu – Bugün ki Yay Burç Yorumları

   19 Ekim 2013 Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
19 Ekim 2013 Yay Burç Yorumu - Bugün ki Yay Burç Yorumları

19 Ekim 2013 Yay Burç Yorumu – Bugün ki Yay Burç Yorumları

Sevgili Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 19 Ekim 2013 Yay Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Kendinizi yeniden gözden geçirmek yeniayın etkisiyle daha kolay olacak. İleriye yönelik hedeflerinizde kendinizi ve fikirlerinizi sürekli yenilemek sizi sürekli girişimlerde bulunmaya itecek. Bu girişimler esnasında kendinizi tanımanız daha net ve iyi kararlar almanızı sağlayacak. Bunu yaptığınız takdirde dış dünyaya kendinizi daha iyi ifade ederken öte yandan ekiple yapılan işlerde kendinizi ekip üyesi olarak kabul görmüş olacaksınız. Ele geçen fırsatları değerlendiren yay burcu haklı olarak biran önce sonuçlar almak için sabırsızca hareket edebilir. Burcu özellikleri sürekli her işe atlamaya hazır enerjisini açıklıyor. Yay Burcu Kadını yalnız yaşama kararı için erken olduğunu düşünen ailenizi ikna etmeniz imkânsız gibi görünse de yinede bir şansınız var. Yay Burcu Erkeği okul ve iş hayatını bir arada yürütmek istemeniz çevreniz tarafından büyük takdir topluyor. Ancak yorulduğunuz anlarda olacak. 19 Ekim 2013 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Aşk Yaşamı :    Aşk anlayışınızı değiştirmeniz güç gibi görünüyor. Bağlanıyor ve bağımsız davranmakta zorluk çekiyorsunuz. Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini bilmenize karşın, yine de onsuz yapamıyorsunuz.
İş Yaşamı :    İşinize olan bağlılığınız ileri boyutlarda. İlişkilerdeki problemlerde çokta masum görünmüyor gibisiniz. Problem yaşadığınız kişi, bugünlerde aranızdaki buzları eritmek için size bir jest ile gelebilir.
Para Durumu :    Düzenli, hesaplı yaşamanız gerektiğinin farkındasınız. Yakın bir süre içinde biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde çok rahatlayacaksınız.
Dikkat :    Bazı özelliklerinizi değiştiremeyeceğinize dair düşüncenizi acilen değiştirmek zorundasınız.

 

19 Ekim 2013
Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın