19 Ekim 2013 Yengeç Burcu Yorumu

   19 Ekim 2013 Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
19 Ekim 2013 Yengeç Burcu Yorumu

19 Ekim 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 19 Ekim 2013 Yengeç günlük burç yorumumuz şu şekilde; Ekim ayında Yeniayın hareketleri duygusal yengeci eşi, ebeveynlerle kısaca ailesi ile olan ilişkilerinde eskiye dönük konuları kapatmak ve yenilenmek adına etkileyecek. Problem yaşadığınız diğer konularda ise duygusal ve ekonomik konularda güvence sağlayan konulara yönelecek ve kendinizi sağlama almak isteyeceksiniz. Kimileri bu güvenceyi sağlayacak ve rahat nefes alacak. Yaşadıkları değişimi ve güven duygusuyla ileriye yönelik planlar yapanlar ise bunu biran evvel uygulamaya sokmak isteyecek. Yengeç Burcu özellikleri burç sahibi yengeçleri duygusal anlamda etkilemeye devam edecek. Yengeç Burcu Kadını Tek sıkıntısı ekonomik olan yengeç kadını kendini fazla dağıtmadan bu konuya yönelmeli. Yengeç Burcu Erkeği Hayatındaki özel insan için sürprizler peşinde koşan yengeç erkeği yapacağı sürpriz sonrası çok mutlu olacak. 19 Ekim 2013 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Aşk Yaşamı :    Aşk anlayışınızı değiştirmeniz güç gibi görünüyor. Bağlanıyor ve bağımsız davranmakta zorluk çekiyorsunuz. Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini bilmenize karşın, yine de onsuz yapamıyorsunuz.
İş Yaşamı :    İşinize olan bağlılığınız ileri boyutlarda. İlişkilerdeki problemlerde çokta masum görünmüyor gibisiniz. Problem yaşadığınız kişi, bugünlerde aranızdaki buzları eritmek için size bir jest ile gelebilir.
Para Durumu :    Düzenli, hesaplı yaşamanız gerektiğinin farkındasınız. Yakın bir süre içinde biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde çok rahatlayacaksınız.
Dikkat :    Bazı özelliklerinizi değiştiremeyeceğinize dair düşüncenizi acilen değiştirmek zorundasınız.
Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın