20 Mart Perşembe Arkadaşım Hoşgeldin Var mı?

Geçtiğimiz hafta 13 Mart 2014 Perşembe günü Arkadaşım Hoşgeldin show programı yoktu. Bunun nedenlerinden birisi de, Türkiye’nin ‘Berkin Elvan’ için yasta olmasından dolayıydı. Ne mutlu ki bizlere, bu gibi yas günlerimizde duyarlı olabiliyor ve komedi türünde programlar yapan Show programları tarafından duyarlı davranılarak, show programları o hafta yayına girmiyor.

arkadaşım hoşgeldin bu hafta

arkadaşım hoşgeldin bu hafta

Her hafta olduğu gibi bu hafta sizlere Arkadaşım Hoşgeldin bu hafta var mı yok mu konusuyla ilgili bilgilendirme konusunu açmak istedik. Aşağıda bu hafta Arkadaşım Hoşgeldin programının yayınının olup olmadığıyla ilgili bilgi verilmiştir. Unutmadan Eğer Arkadaşım Hoşgeldin Yönetmeni kimdir? diye merak ediyorsanız da konumuzu direkt görüntüleyebilir ve Fırat Doğu Parlak kimdir? öğrenebilirsiniz.

Bu hafta yani tarihler 20 Mart’ı gösterdiğinde Perşembe gecesi Arkadaşım Hoşgeldin programı yayında olacaktır. Arkadaşım hoşgeldin bu hafta olacak mı sorusuna, Evet olacak diyebiliriz. Hatta Youtube ve çeşitli kanallar aracılığıyla yeni tanıtım videosunu da izleyebilir ve keyifle komediye ortak olabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın