2013 Çizgili Kıyafet Modası

Çizgili kıyafetler, son dönemlerin bayanların üzerinde gördüğümüz bambaşka bir moda. 2013 yılının en popüler modası olan bu çizgili kıyafetler; elbiselerimizde, eteklerimizde, yırtmaçlı eteklerde, çeşitli bluzlarda ve buna benzer diğer bayan kıyafetlerinde gördüğümüz, hoş görünen bir modadır.

Bu modanın ilk çıkış yeri pantolon olmuştur. Çizgili pantolondan sonra çeşitli kıyafetlerden çantalara, eteklerden aksesuarlara kadar çeşitli tasarımlar yapıldı ve çizildi. Şuanda bu yıl etrafımıza baktığımızda, ne tür kıyafetlerde çizgili moda rastlanır; Çizgili kıyafet olarak gömleklerde bu yıl bolca görebiliriz. Hatta geçmişten günümüze gelen gömlekte ki çizgili modasına sizlerde daha önceden dahil olmuş olabilirsiniz. Bir gardrobu açıp bakmak yeterlidir.

Bunun dışınad çizgili kıyafet giymek, insanı olduğundan zayıf gösterir. Zayıflığın yanı sıra naif de görünmenizi sağlar. Başka bir görünüm olarak abiyelerde de bu yıl yine siyah beyaz çizgisi kullanıldı. Çok keyif veren bu tasarım, gerçekten abiye giyenlerde de hoş durmuştur diyebiliriz. Genelde bu tür abiyelere, düğünlerde bolca görebilirsiniz.

Başka bir çizgili moda olarak; üst tarafı enine çizgili olarak tasarlanmış olup alt tarafı da tamamen boyuna çizgili olarak hazırlanan çeşitli kıyafetler, elbiseler de yine çokça tercih edilmektedir. Sizlere de bu şekilde çeşitli kıyafetler önerebiliriz.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın