2013 ÖSYM Ek Yerleştirme Kılavuzu Yayınlandı

ÖSYS Yükseköğretim Programları Ek Yerleştirme Kılavuzu için bilgi bekleniyordu. Bugün itibariyle ÖSYM Ek Yerleştirme kılavuzunu açıkladı. Aşağıda bir link ekledik. İster ÖSYM üzerinden eklediğimiz linke tıklayarak isterseniz de normal ÖSYM sayfasına ulaşabileceğiniz link ile ÖSYM’nin 22 eylül 2013 ek yerleştirme kılavuzuna ulaşabilirsiniz.

Adaylar, ön bilgi amacıyla paylaşılan kılavuzlardan alacakları bilgiler doğrultusunda ÖSYS Yükseköğretim Programları Ek Yerleştirme tercihlerini yapabileceklerdir.

Yayınlanan bu kılavuz, tamamen bilgi vermek amaçlıdır. Gerçek kılavuz ise 22 – 24 eylül 2013 tarihleri arasında yine ÖSYM tarafından açıklanacak olup, KucukEniste.Com buradan sizlere bilgi verecektir.

 

Ek Kontenjan İçin Tercihler Ne Zaman?
Ek Yerleştirme için Tercihler Ne Zaman?

22 eylül 2013 pazar günü açıklanan kılavuz, 22 – 24 eylül 2013 tarihleri arasında yayınlanacaktı. İlk gününde, 22 eylül pazar günü açıklanmıştır. ÖSYM Ek yerleştirme kılavuzu için tercihleri yapmadan önce net bir tarihle kucukeniste.com ziyaretçilerini yanıltmak istemiyoruz. Bu nedenle kılavuzu dikkatle inceleyerek, gerekli tarihleri de ÖSYM sitesinden öğrenebilirsiniz.

ÖSYM 22 eylül 2013 tarihinde yayınladığı ek yerleştirme kılavuzunu indirmek için TIKLAYIN!
ÖSYM web sitesi üzerinden 2013 ek yerleştirme kılavuz linki için TIKLAYIN!

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın