2014 Avea TL Transfer Nasıl Yapılır?

Avea, Avea kullanıcılarına çeşitli avantajlar ve imkanlar tanımaktadır. Bunlardan birisi de TL transfer işlemidir. Peki Avea’da TL transfer nasıl yapılır? Avea hattı kullanıcısıysanız, merak ettiğiniz konu bu ise, sizlere bugün Avea TL nasıl gönderilirkonusuyla ilgili bilgi vermeye çalışacağız.

2014 Avea TL Transfer Nasıl Yapılır?

2014 Avea TL Transfer Nasıl Yapılır?

AVEA üzerinden daha önceleri TL gönderimi yapmış olabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz TL transfer işlemleriyle ilgili olarak şuanda bir değişiklik olabilir. Aşağıda değişen bu uygulamayı anlattık. Ancak bu uygulamadan önce, TL transferi gönderimini nerelerde kullanabilirsiniz; Arkadaşlarınız ya da ailenize TL gönderme durumları olduğunda, acil TL’ye ihtiyaçları kaldığında, direkt olarak destek çıkmak adına onlara TL gönderebilirsiniz. Bunu gerçekleştirirken, AVEA hattı kullanıcılarının da AVEA tarafından böyle bir hizmet aldıklarını da bilmelerini isteriz.

Faturalı kullanıcılar, TL transferi gerçekleştirmek istediklerinde 1 TL alınır, Faturasız kullanıcılar TL transferi gönderdiklerinde ise 0,89 TL gönderim ücreti alınır.

SMS ile TL transfer yapmak için;

Mesaj gönderme alanını açınız. 05xx xxx xx xx TLMiktarı (Numara boşluk TL miktarınız) yazarak bu mesjaı 9235’e kısa mesaj olarak göndereceksiniz. Ardından sizlere bir onaylama isteği gelecektir. Onay mesajınızı da gönderdikten sonra (Evet yazarak onay veriyorsunuz) göndermek istediğiniz, kısa mesajda yazmış olduğunuz TL miktarı, karşı tarafın hattına tanımlanacaktır.

 

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın