2014 Evde Boncuk İşi

Evde boş boş oturmak yerine evinizde, kendi rahatlığınızda, belli zaman aralığında işler yaparak para kazanmayı düşündünüz mü? Yıllardır ev hanımlarına çeşitli evlerde yapılabilecek işler sunulur. Bunlardan birisi de evde boncuk işi yapmak olacaktır. Türkiye’de evde çalışarak ek gelir elde edilebilir işlerden birisi olan boncuk işi ile bayanlar, ev hanımları gerçekten istenilen tutarda ek gelir kazanabilirler.

2014 Evde Boncuk İşi

2014 Evde Boncuk İşi

Bulunduğunuz İl – ilçeye göre çeşitli firmalar ve bireysel kişiler, evlere boncuk işi verir. Sizlerde bunun için ilanlara bakabilir çevrenizde araştırma yaparak kişilere ulaşabilirsiniz. Bu sayede evinize gelen aylık gelire az da olsa evinizdeyken birkaç saat çalışarak katkı da bulunmuş olabilirsiniz. Ev bütçesine katkıda bulunmak isteyen bayanlar, sizlerde boş vakitlerinizi değerlendirmek adına evde boncuk işleri yapabilirsiniz.

Komşularınızla beraber otururken, konuşurken, muhabbet ederken yapabileceğiniz bu evde ki boncuk işi ile beraber istediğiniz kazancı elde edebileceğinize inanabilirsiniz. Evde el işi yapacağınız, boncuk işi yaparak evde iş imkanını yaratabileceğiniz bu iş ile beraber sizlerde aylık eve gelen geliri az da olsa katkı da bulunarak payı yükseltebilirsiniz.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın