2014 Fenerbahçe Altyapı Kaleci-Futbolcu Seçmeleri

Fenerbahçe, altyapısını geliştiren ve altyapısından futbolcu oynatan en büyük takımlar arasında gelir. Türkiye’de Fenebahçe spor kulübüne her yıl yapıldığı gibi bu yılda altyapı içim seçmeler olacaktır. Genç yeteneklere her zaman önem veren Fenerbahçe, bu yıl da 2014 yılıyla beraber altyapısı için kaleci ve futbolcu alımlarına başladı.

fenerbahçe altyapı seçmeleri 2014

fenerbahçe altyapı seçmeleri 2014

Fenerbahçe Spor Kulübü Lefter Küçükandonyadis Tesisleri Futbol Altyapı Binasına giderek, seçmelerle ilgili olarak kayıt işlemlerini yaptırabilirsiniz. Bu sayede kendiniz ya da çocuğunuzun genç yetenek olduğunu düşünüyorsanız, gerçekten başarılı olarak Fenerbahçe spor kulübünde oynamasını sağlayabilirsiniz.

Fenerbahçe Altyapı Seçmeleri

Fenerbahçe’nin altyapı seçmelerine baktığımızda, kayıtla ilgili olarak bazı evraklar gereklidir. Bu evraklar nelerdir, buyrun kontrol edelim:

1. Sağlık Raporu,
2. Spor yapmasıyla ilgili olarak herhangi bir sakınca bulunmadığına dair özel bir hastane, aile hekimliğinde ya da devlet hastanelerinde durumla ilgili kurum kaşesinin olması greken bir belge gereklidir.

Etiketler: ,

“2014 Fenerbahçe Altyapı Kaleci-Futbolcu Seçmeleri” için 5 cevap

 1. Abdulah diyor ki:

  Ferebahce de oynama en buyuk hayalim

 2. Abdulah diyor ki:

  Futbolcu olmak cok istiyorumm

 3. muhammed ıdız diyor ki:

  aarkadaşlar secmeler tam olarak ne zaman

 4. hakan diyor ki:

  en büyük hayalim de seçmeler ne zaman

 5. özgür topçu diyor ki:

  ben bursa spor u11 de forvet oynuyorum iyi de bir forvet ve sağ açık oyuncusuyom fenerbahçe de oynamayı isterim bir gün yıldız olcamada inanıyorum

Bir Cevap Yazın