2014 Survivor Ahmet Dursun Kimdir?

Survivor 2014 yarışmacılar belli olurken, yepyeni bir yarışmacı daha belirlendi. Eski futbolcu olan Ahmet Dursun kimdir? 2014 yılı Survivor yarışmacılarından birisi olan Ahmet Dursun kimdir… Ahmet Dursun vikipedi bilgileri buradan sizlere sunulacaktır.

2014 Survivor Ahmet Dursun Kimdir

2014 Survivor Ahmet Dursun Kimdir

Bir zamanların sevilen futbolcusu Ahmet Dursun, Beşiktaş’ta forma giyiyordu. Futbolseverlerin sevgisini kısa zamanda kazanan Ahmet Dursun, Eskiden Milli Futbolcu olarak da Milli Takımda oynamıştır. Survivor 2014’e katılan ünlü isimlerden birisi de Ahmet Dursun olmuştur.

Ahmet Dursun, Beşiktaş’ta 175 maça çıkmış ve 58 gol atmıştır. Acun Ilıcalı, Survivor yarışması 2014 yarışmacılarını belirlerken, bu yıl katılacak olan Survivor’a katılan yarışmacılar arasında Ahmet Dursun’da bulunacak.

Survivor’a katılan Ahmet Dursun kimdir?

1978 Almanya doğumlu olan Ahmet Dursun, dayısıyla beraber büyümüştür. 6 yaşlarında mahallede top koştururken, yeteneği küçük yaşta fark edilip 12 yaşında bir takımda oynamaya başlamıştır. sonralarında ise Genç Milli Takım seçmelerinde seçilmiş olup, Feldkamp’ında A takıma çıkmayı başarmıştır. İlk olarak Ahmet Dursun, lise mezunluğunun ardından Kocaelispor ile Almanya’da SG Wattenscheid takımlarında oynamıştır.

Türkiye’de sevilen bir eski futbolcu olan Ahmet Dursun, yakında Survivor 2014 yarışmasında yüzünü bizlere gösterecek. Bakalım zorlu bir yarışma olan Survivor’da neler yapacak, neler gösterecek…

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın