2014 Survivor Hatice Yalçınkaya Kimdir?

2014 Survivor yarışmasında geçtiğimiz haftalarda Ünlüler Takımı sizlere sunulmuştu. Sizlerle paylaşılan 2014 Survivor yarışması ünlüler takımının ardından şimdi de sizlere 2014 Survivor yarışması Gönüllüler takımını sunacağız. Aşağıda görüntüleyeceğiniz 2014 Gönüllüler Takımı, yakında başlayacak olan Survivor yarışmasında Ünlüler’in karşısında rakip olacaklardır.

2014 Survivor Hatice Yalçınkaya Kimdir?

2014 Survivor Hatice Yalçınkaya Kimdir?

Hatice Yalçınkaya, yakında başlayacak olan Survivor yarışması Gönüllüler takımında yer alacak olan isimlerden birisidir. Kendisi Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasıyla ekranlara çıkmıştır. Dans eğitmeni olan Hatice Yalçınkaya, Ganalı dansçı olup, evli ve 1 tane de çocuğu bulunur. Gana’da yaşayan ve Türk işçi olan bir kişiyle evlenerek Türkiye’ye yerleşmişlerdir. Hatice Yalçınkaya, Türkiye’ye geldiği tarihler 2006 iken yaklaşık 8 yıldır Türkiye’de bulunmaktadır. Hatice Yalçınkaya bu süre içerisinde kendi dilini de geliştirmeyi başarmıştır.

Hatice Yalçınkaya, yakında 2014 Survivor gönüllüler takımında yer alacaktır. Ayrıca Türkiye’de Çorum’da yaşamaktadır. 2014 Survivor gönüllüler yarışmacısı olan Hatice Yalçınkaya‘ya başarılar dileriz.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın