2014 Survivor Yarışmacıları Kimler?

Her zaman güncel magazin bilgisini sunan sitemiz www.kucukeniste.com sitesine girerek, sizlerde haberleri görüntüleyebilir, bilgi alabilirsiniz. Birbirinden farklı haberlerle beraber sizleri güncel haberlerden haberdar ediyoruz. Dilediğiniz her zaman sizler de www.kucukeniste.com sitesiyle beraber en iyi şekilde gündemde ki haberleri takip edebilirsiniz.

2014 Survivor Yarışmacıları Kimler?

2014 Survivor Yarışmacıları Kimler?

Acun Ilıcalı’nın sunumuyla beraber izleyebileceğimiz harika yarışmalardan birisidir, Survivor. Devamlı izlenen, keyifle izleyebileceğimiz Survivor yarışmasıyla alakalı olarak 2014 yılında kimler yarışmacı olarak katılacaklar merak içerisindeyiz. Her geçen gün merak konusu olan 2014 survivor yarışmacıları belli oldukça sizlere bilgi vermeye çalışıyoruz.

Geçen yıllarda Nihat Doğan, Ümit Karan, Pascal Nouma gibi isimlerin yer aldığı ve gerçekten de keyifli geçen bir yarışma olan Survivor’da bu yıl ise farklı isimler olacak gibi duruyor. Mesela Milli Sporcular ve Tescilli güzellerin olacağı bir kadro oluşturulması istenmektedir. Acun Ilıcalı, gerekli yerlere teklifler gönderirken bir yandan da bunun için çalışmaların sürdürüyor.

En son 2012 Türkiye Güzeli Olan Açalya Samyeli Danoğlu’na Survivor’a katılması için teklif yapılmıştı. Sonuç ise merakla bekleniyor…

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın