2014 Survivor Yarışması Sahra Işık Kimdir?

2014 Survivor yarışması için geri sayım başlarken, 2014 Survivor yarışması gönüllüler takımı için de yavaştan liste oluşmaya başladı. Sizlere bugün, Survivor gönüllüler takımında kimlerin var olacağıyla ilgili bir isim daha açıklamak istiyoruz.

2014 Survivor Yarışması Sahra Işık Kimdir?

2014 Survivor Yarışması Sahra Işık Kimdir?

Sahra Işık, yakında başlayacak olan 2014 Survivor yarışmasında Gönüllüler Takımı içerisinde yarışacak olan isimdir. Milli takım seviyesinde başarılı bir voleybolcu olan Sahra Işık, voleybolculuk yanı sıra spiker, tenis antrenörü, sunucu ve modeldir.

Survivor yarışması gönüllüler takımı içerisinde yer alacak olan Sahra Işık’ın 10 parmağının her birinde ayrı bir marifet var desek yeridir. Bu kadar başarılı olmasının tek bir sebebi var: Sporcu bir aileden olmasıdır.

Tabi ki kendisini spor alanında geliştiren Sahra Işık, aynı zamanda model ve mankenlik de yaparak fiziğini bu alanlar da konuşturmuştur. Malezya’da yapılan güzellik yarışmasında temsil etmiş isimdir, güzel manken Sahra Işık. Miss Model of Turkey 2013 yarışmasında Türkiye 3.sü olmayı başarmıştır.

2014 Survivor yarışması için Sahra Işık hakkında yorumlarınız var ise, onunla ilgili yorumlarınızı bu konu altından yazabilirsiniz.

Sahra Işık

Sahra Işık

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın