2014 Yerel Seçimleri BDP Başkan Aday Listesi

2014 Yerel seçimlerin Mart ayında olmasıyla beraber bu haftalarda Başkan Aday listeleri çıkmaktadır. BDP Başkan Aday Listesini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Aşağıda İllere göre ayrılmış şekilde, İlçelerin BDP Başkan Adayları paylaşılmıştır.

2014 Yerel Seçimleri BDP Başkan Aday Listesi

2014 Yerel Seçimleri BDP Başkan Aday Listesi

2014 Yerel Seçimleri BDP Başkan Aday Listesi

DİYARBAKIR
1-BÜYÜK ŞEHİR: GÜLTEN KIŞANAK
2-BAĞLAR: BİRSEN KAYA
3-SİLVAN: YÜKSEL BODAKÇI
4-BİSMİL: CEMİLE EMİNOĞLU
5-EĞİL: PETEK ÇAPANOĞLU
6-LİCE: REZZAN ZUĞURLU
7-HAZRO: GÜLER DOĞU

VAN
8-EGANİS-ERCİŞ: DİBA ERMİŞ KESKİN
9-ÖZALP: HANDAN BAĞCI
10-EDREMİT: SEVİL ÇETİN
11-İPEKYOLU: AYGÜL BİDAV

AĞRI
12-DİYADİN: HAZAL ARAS

MUŞ
13-KOP-BULANIK: FİGEN YAŞAR
14-VARTO: SABİTE EKİNCİ

HAKKARİ
15-MERKEZ: DİLEK HATİPOĞLU
16-YÜKSEKOVA: RUKEN YETİŞKİN

KARS
17-SELİM: EMEL SAYIN
18-SARIKAMIŞ: PERVİN TOMBUL

MARDİN
19-NUSAYBİN: SARA KAYA
20-DARGEÇİT: ZEYNEP SİPÇİK
21-MAZIDAĞI: NECLA YILDIRIM
22-DERİK: SABAHAT ÇETİNKAYA
23-YEŞİLLİ: NİLÜFER ELİK YILMAZ

MARAŞ
24-PAZARCIK: AYŞE SONZAMANCI

ŞIRNAK
25-SİLOPİ: EMİNE AKÇA
26-BAŞVERİMLİ: RABİA TEKAS
27-ULUDERE: ZEYNEP ÜREN
28-BEYTÜLŞEBAP: SEYRAN ARĞAN
29-CİZRE:
DERSİM / TUNCELİ
30-MAZGİRT: MERAL GÜNDOĞAN

URFA
31-KARAKÖPRÜ: GÜLAY KOCA

MERSİN
32-AKDENİZ: YÜKSEL MUTLU
EŞ BAŞKANLIKLAR

DİYARBAKIR
1-KAYAPINAR: FATMA ARŞİMET
2-YENİŞEHİR: ÜLKÜ BAYTAŞ
3-SUR: FATMA ŞIK BARUT
4-ERGANİ: AYGÜN TAŞKIN
5-PASUR-KULP: SADİYE SÜER BARAN
6-ÇINAR: RUKİYE ERYILMAZER
7-ÇERMİK: SUNA UYSAL
8-HANİ: YEKBUN BOZARSLAN
9-DİCLE: FEVZİYE ARIKAN
10-KARAZ-KOCAKÖY: BERİVAN ELİF KILIÇ

VAN
11-BÜYÜKŞEHİR: HATİCE ÇOBAN
12TUŞBA: HATİCE GÜNEL
13BAŞKALE: AYNUR TARHAN
14GÜRPINAR: YILDIZ ÇETİN
15MURADİYE: SAFURE GÜNEŞ
16GEVAŞ: GÖNÜL DENİZ
17ÇALDIRAN: SUNA ATABAY
18SARAY: ZİLAN ALDATMAZ
19BAHÇESARAY: VECİZE DİLGEŞ SUNGUR
20ÇATAK: EVİN KEVE

MARDİN
21-BÜYÜKŞEHİR: HAFİZE AYMELEK
22KIZILTEPE: LEYLA SALMAN
23ARTUKLU: LEYLA SEVİNÇ BOZAN
24SAVUR: GURBET TEKİN
25MİDYAT: FİLİZ IŞIK
26ÖMERLİ: GÜLBİN ÖZMEN

ŞIRNAK
27-MERKEZ: ÖZLEM ONUKLU
28İDİL: NEVİN OYMAN
29GÜÇLÜKONAK: EVİN İĞDİ
30HİLAL: YILDIZ DALMIŞ

BATMAN
31MERKEZ: GÜLİSTAN AKEL
32KOZLUK: RAHŞAN ÇARBOĞA
33GERCÜŞ: ZEYNEP ODUNU

SİİRT
34MERKEZ: BELKIS EPÖZDEMİR
35ERUH: EDA KİLİS
36KURTALAN: HATİCE SEVİPTEKİN

DERSİM
37MERKEZ: NURHAYAT ALTUN

BİNGÖL
38MERKEZ: ZARİFE KARASUNGUR
39ADAKLI: MÜZEYYEN BİLGİN
40-KARLIOVA: AYSEL KILIÇ

KARS
41MERKEZ: GÜLDANE KILIÇ
42KAĞIZMAN: TÜRKAN İLKKAN
43DİGOR: ŞENGÜL ERKMEN
44-SUSUZ: FATMA ÇARKAN
45-DAĞPINAR: MÜNEVVER SUBAŞI

HAKKARİ
46-ESENDERE: DİLBER UZUNKÖPRÜ

KONYA
47-KULU: ESİN AKGÜL

AĞRI
48-MERKEZ: MUKADDES KUBİLAY
49-DOĞUBEYAZIT: DELAL TEKDEMİR
50-PATNOS: NURHAN KARADAĞ
IĞDIR
51-MERKEZ: ŞAİZE ÖNDER
52–TUZLUCA: NEŞEGÜL CAN

BİTLİS
53-MERKEZ: NEVİN TAŞDEMİR
54-HİZAN: RUKEN YILDIRIM
55-OVAKIŞLA: SELVİN KARAKOÇ
56-AHLAT: MÜESSER GÜNEŞ
57-NORŞİN: NAZİME AVRAS

ANTEP
58-NİZİP: HALİME AKA
59-ISLAHİYE: EMİNE KAYA
60-ŞEHİTKAMİL: CAHİDE MUTLU

URFA
61-HİLVAN: SİBEL SÜTPAK
62-BOZOVA: FATMA DOĞAN
63-HALFETİ: MACİDE EKMEN





Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın