2014 Yılbaşı Sepetleri

2014 yılına girmemize az bir zaman kaldığı şu günlerde, büyük birçok marketlerde ‘2014 Yılbaşı Sepeti’ ürünleri çıkartılmaya başlatıldı. Sepetler içerisinde en iyi şekilde tüketebileceğiniz içki türlerinden tutun da yiyeceklere kadar bir şey var bulunmaktadır. Küçük, Orta ve Büyük paketler şeklinde sunumu bulunmakta olup size en uygun hangisi ise onu tercih edebiliyorsunuz.

2014 Yılbaşı Sepetleri

2014 Yılbaşı Sepetleri

Yılbaşı sepetleri bu yıl da birçok büyük marketler tarafından kuruldu. Büyük marketlerde hazırlanma olanağı gerçekleştirilerek hem alkollü hem de alkolsüz yılbaşı sepetlerine ulaşabilirsiniz. Her sepetin içeriğinde birbirinden farklı ürünler yer aldığı gibi doluluk oranına göre de fiyatlandırmalar da değişiklik göstermektedir. Bu da sizin ödeyebileceğiniz fiyata göre uygun Yılbaşı sepetini alarak 2014 yılbaşını en iyi şekilde kutlamanıza yardımcı olacak olan bir etkendir.

Carrefour yılbaşı sepetinden yararlanabildiğiniz gibi; Metro yılbaşı sepeti, Kipa yılbaşı sepeti, Real yılbaşı sepeti gibi çeşitli market isimlerinde de yılbaşı sepetlerine ulaşabilirsiniz. Fiyatlarıyla ilgili olarak konuşmak gerekirse, her yıl değişiklik göstermekte olduğundan ve şuanda Büyük marketlerde an itibariyle herhangi bir yılbaşı sepeti oluşturulmadığından fiyatları sunmamız mümkün değildir. Yılbaşı sepetleri başlatıldığında bizlerde sizlere buradan bilgi aktarımı sağlayacağız.

Etiketler: , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın