27 Mayıs 2014 Günün iPhone Uygulaması: FollowHero

Uzun zamandır başlattığımız Günün iPhone uygulaması uygulamasına geçtiğimiz günlerde devam ettiğimiz gibi bugün de devam edeceğiz. Bugün ki uygulamamız hakkında sizlere aşağıda fotoğraf ve açıklama ekledik. Seçtiğimiz uygulamayı umarım beğenir ve işinize yarayacak şekilde kullanmaya başlarsınız diyerekten uygulamamıza geçmek istiyoruz:

Bugün sizlerle paylaşmak istediğimiz uygulamamızın adı FollowHero uygulamasıdır. İnstragram hesabınızda takipçinizin az olduğundan dolayı üzülüyor musunuz? Üzülmeyin! Çünkü FollowHero uygulaması ile birlikte farklı kullanıcıları takip ederek hem puan kazanacak hem de puanlarınızı takipçilere çevirerek, kendiniz de takipçi kazanabileceksiniz!

27 Mayıs 2014 Günün iPhone Uygulaması: FollowHero

27 Mayıs 2014 Günün iPhone Uygulaması: FollowHero

Ayrıca uygulama içi çeşitli takipçi satın alma seçenekleri sayesinde de dilerseniz direkt olarak takipçi satın alma işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı Ücretsiz olarak iPhone telefonunuza indirebilirsiniz. 4.7 MB’lık bir alan isteyen bu uygulama, Türkçe dahil neredeyse tüm dillerde kullanıma hazır olarak sunulmuştur.

Uygulamayı indirmek için AppStore‘ı ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın