28 Şubat 2014 Beyaz Show Konukları Kimlerdir?

Bu hafta Beyaz Show konukları paylaşımımızı yapacağız. Bu hafta ki Beyaz Show talk-show’unda kimlerin geleceği, kimlerin konuk olacağıyla ilgili bir bilgilendirme konusunu açmak istedik.

28 Şubat 2014 Beyaz Show Konukları Kimlerdir?

28 Şubat 2014 Beyaz Show Konukları Kimlerdir?

Cuma akşamlarının vazgeçilmez, en eğlendiğimiz programlarından birisi olan Beyaz Show, Kanal D ekranlarında tam 17 yıldır aralıksız olarak Cuma akşamlarında bizlerle beraber… ‘Vazgeçilmez Eğlence Programı’ diye adlandırdığımız Beyaz show’da bu hafta hangi ünlüler ağırlanacak… Hangi ünlüler konuk olacak… Hiç bir zaman bıkmadan seyrettiğimiz ve seyretmekte olduğumuz Talk Şov Beyaz Show’da bu hafta kimler var?

Beyaz Show 28 Şubat konukları kimlerdir? 28 Şubat Beyaz Show konukları açıklandı mı? gibi sorular sorulurken, beklenen ünlülerin, gelecek olan konuk ünlülerin kimler olacağıyla ilgili olarak şuanda belirlenmiş isimler bulunmuyor. Geçen hafta Beyaz Show’da biliyorsunuz ki Sibel Can, Halil Sezai ve Fettah Can gibi başarılı ses sanatçıları katılmıştı. Ve gerçekten harika bir program olmuştu.

Hal böyle olunca bu hafta kimlerin geleceğiyle ilgili olarak şuanda konuklar gizli tutulmakta olup, açıklandığında buradan bilgi vereceğiz. Beyaz Show’da bu hafta ki konuklar açıklandığında sizlere buradan tekrar duyuru yapacağız.

Etiketler: , ,

“28 Şubat 2014 Beyaz Show Konukları Kimlerdir?” için bir cevap

  1. göksu diyor ki:

    kerem bürsini getirdiğiniz için teşekkkürler

Bir Cevap Yazın