31 Aralık 2013 Star Yılbaşı Özel Yayın Akışı

Geçe yıl Star TV ekranlarında Yılbaşı özel programlarından birisi de Acun Ilıcalı’nın yapımı olan ‘O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı‘ idi. Bu yıl Yılbaşı, 31 Aralık 2013 Salı gününe gelmesiyle birlikte Acun Ilıcalı’nın program gününde Star TV ekranlarına baktığımızda acaba hangi program olacak konusu, merak konusu oldu… Sizlere aşağıda Star TV Yılbaşı özel yayın akışını paylaşmak istiyoruz.

31 Aralık 2013 Star Yılbaşı Özel Yayın Akışı

31 Aralık 2013 Star Yılbaşı Özel Yayın Akışı

Bu yılda da Star TV ekranlarında ‘O Ses Türkiye’nin Yılbaşı Özel Bölümü‘ olacaktır. Bu sayede yine Türkiye eğlenecek, Yılbaşında televizyon izleyerek sıkılmadan keyifli şekilde istediğiniz gibi yılbaşında program izleyerek keyif alacaksınız. Geçen yıl olduğu gibi bazı ünlü konukların sahne alarak, sahne de şarkı söylediği ve jüriyi etkilemek için komiklikler yaptıklarını biliyoruz. Bu yıl da böyle benzerliklere rastlayacağız diye tahmin ediyorum.

31 Aralık 2013 Salı günü Star TV ekranlarında saatler 20.00 olduğunda O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı başlarken, ardından ad 3 Adam programını sunan Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın programıyla gülmekten kırılacaksınız. 3 Adam yılbaşı özel programı da, O Ses Türkiye’den hemen sonra yayınlanacak.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın