4 – 11 Temmuz 2014 Vizyona Giren Filmler

Haftanın Cuma günü gelince, herkesin aklına düşen konulardan birisi de bu hafta vizyona giren filmler oluyor. Durum böyle olunca da günümüz şartlarında vizyona giren filmlerde bu hafta neler var neler yok bugün sizlere bilgiler vermek istiyoruz. Her hafta olduğu gibi bundan sonra ki haftalarda da yine vizyona giren filmleri haftalık olarak sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Bildiğiniz üzere geçen hafta vizyona giren filmleri buradan yayınlamıştık, sizlere. Bu hafta da yine özel bir paylaşım hazırladık ve vizyona giren hangi filmler varsa, hem yerlisi hem de yabancısı olmak üzere tüm filmlerin listesini çıkarttık. Aşağıda sizlere harika bir liste oluşturduk ve bu hafta sonu tatil gününüz içerisinde sinemaya giderek keyifle izleyebileceğiniz filmlerin hangileri olduğunu belirtiyoruz.

Sizlerde eğer ki hafta sonları genellikle sinema keyfi yapıyorsanız, bu keyfi kaçırmamak adına dilerseniz vizyona giren filmlerde bu hafta neler olup olmadığını hep birlikte görelim, buna göre filmlerimizi seçelim…

4 - 11 Temmuz 2014 Vizyona Giren Filmler

4 – 11 Temmuz 2014 Vizyona Giren Filmler

4 – 11 Temmuz 2014 Vizyona Giren Filmler

1. Aynı Yıldızın Altında – The Fault in Our Stars

2014 ABD yapımlı dram tadında bir film olan bu film, toplamda 125 dakikadır. Film konusuyla ilgili özet vermek gerekirse; Hazel ve Gus, kansere destek adlı bir grupta tanışırlar. Hazel’in hayatında bir oksijen makinesi bulunmaktadır. Ve bu makine ile yaşamaktadır. Gus ise protez bacağıyla devamlı dalga geçebilen, kendisiyle barışık birisidir. Bu kansere destek grubunda tanışma sonrasında harika bir aşk başlar…

2. Pislik – Filth

2013 İngiltere yapım olan bu filmi toplamda 120 dakika boyunca izleyeceğiz. Film içerisinde dram, komedi ve suç gibi kategoriler içermektedir. Konusuna gelecek olursak; Bipolar ve bağnaz yapılı bir uyuşturucu bağımlısı polis, kendi yoluna dair türlü manipulasyonlarla işlerini elinde tutmaya çalışır. Festival mevsimince promosyonunu güvence altına almaya gayret gösterir. Esas istediği ise amacı olan karısı ve kızını yeniden kendisiyle barıştırması, onları kazanmasıdır.

3. Derindeki Yaratık – Amphibious 3D: Endonezya/Hollanda yapımlı bu film, 83 dakikalık bir film olup 3D görüntüsü bulunmaktadır. Ayrıca film 3 boyutlu olması yanı sıra gerilim, aksiyon ve korku dolu anlar izleyenlere yaşatacaktır.

4. Mezara Tüküreceğim 2 – I Spit On Your Grave 2: Bir gerilim – korku – suç türünde film olan bu film, 93 dakikalık 2013 ABD yapım bir filmdir.

5. Uçuş 7500 – 7500: 2014 Japonya, ABD yapımı olan filmin süresi 97 dakika olup, gerilim ve korkulu anları izleyenlerle beraber yaşatacak bir filmdir.

6. Göz – Oculus: Korku filmi olarak kategorilendirilen bu film, 2013 ABD yapımıdır.

7. Takip – Rover

8. Çaylaklar Çetesi – Quien mato a Bambi?

9. Gece Planı – Night Moves

10. Transformers: Kayıp Çağ – Transformers: Age of Extinction

 

 

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın