4 Haziran 2014 Günün Android Oyunu: Trials Frontier

Geçtiğimiz haftalarda sizlere akıllı telefonlarda keyifle ücretli oyun ve ücretsiz oyun oynamak için çeşitli oyunlar sunmuştuk. Bugünden itibaren sizlere yine akıllı telefonlarınız için oyunlar sunmaya devam edeceğiz. Ancak geçtiğimiz haftalarda hatırlarsınız ki sunduğumuz oyunlar ve uygulamalar, iPhone telefonlar için geçerli olan uygulama ve oyunlardı. Bugünden itibaren sunacağımız uygulamaların tamamı ise oyundur. Ve bu oyunların tamamı ücretsiz oyunlar olup dilediğiniz her zaman Android telefonlarınızda indirebilir, oynayabilirsiniz.

Oyun oynamak isteyen dostlar için hem tablet hem de akıllı telefonlarda Android oyun oynamak için önerileri sizlere aşağıda sunduk. Tabi ki sunduğumuz öneri de sadece bir oyun bulunuyor. Oyun hakkında birkaç açıklama da bulunduk. Okuyarak oyun hakkında bilgi sahibi olabilir, oyunda ki amacınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Buna göre oyunu oynayıp hem keyifle zaman geçirir hem de deşarj olarak hem trafikte hem iş yerinde zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmeyi başarmış olabilirsiniz.

trials frontier oyunu

trials frontier oyunu

4 Haziran 2014 Günün Android Oyunu: Trials Frontier

Aksiyonun bol olduğu bir Motorsiklet oyunudur. Ubisoft, oyun geliştirici firma tarafından tasarlanan ve yapılmış olan bu oyun, tamamen bir motosiklet sürmekte olduğunuz temaya sahip olan bir beceri oyunudur. İlk önceliği iOS işletim sisteminde piyasaya sürülmüş olan bu oyun, kısa süre sonrasında ise Android oyun olarak sizlerle buluştu diyebiliriz.

Android işletim sistemine uyarlanması Mayıs ayı içerisinde gerçekleşmiş olan Trials Frontier oyunuyla sizlerde keyifli motosiklet sürme becerinizi gösterebilirsiniz. Ses efektleri, gerçekçi grafikleriyle geliştirici tarafından gerçekten özenilerek yapılmış bir oyun olduğunu görebiliriz. 100’den fazla görev, çeşit çeşit toplamda 9 motosiklet ile bu oyundan çok zevk alacağınızı tahmin ediyoruz.

trials frontier

trials frontier

Oyunda ki amacınız doğru şekilde ve başarılı bir biçimde çeşitli rampa ve zorlukları geçmek olacaktır. Sonrasında ise zaten kolaylıkla puanları toplayacak oluyorsunuz. Ayrıca çeşitli zorluklar da bulunuyor, oyun içerisinde. Eğer bu zorlukları yener ve doğru şekilde becerinizi göstererek akrobasi hareketler yaparsanız da yüksek puanlar almanız muhtemeldir.

Eğer tek başınıza oynamak istemiyorsanız, sırayla arkadaşınızla beraber kimin en iyi oynadığını göstermek adına Trials Frontier oyununu oynayabilirsiniz. Aksiyonun bol olduğu ve kaliteli bir şekilde motosiklet sürmek istiyorsanız, sizlerde bu oyunu oynayabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın