5 Haziran 2014 Arkadaşım Hoşgeldin Konuğu

Her hafta birbirinden ünlü isimlerle beraber Kanal D ekranlarında bizlerle buluşan Arkadaşım Hoşgeldin programına baktığımızda gerçekten güldürmeyi başarmakta olan, ailecek izlenebilecek olan programlardan birisidir. Her hafta birbirinden farklı konuk ettiği ünlü isimlerle beraber ekranları başına bizleri Perşembe geceleri kilitleyen bu stand up harika bir geceyle bu hafta da güldürmeye geliyor!

Bu hafta da güldürmeye gelen Arkadaşım Hoşgeldin 5 haziran konuğu kim? diye genel olarak soruluyor. Bizlerde bu hafta ki Fragmanı izledik ve özel konuğu öğrendik. Sizlere de aşağıda Bu Hafta Arkadaşım Hoşgeldin konuğunun kim olacağıyla ilgili bilgiyi paylaşacağız.

5 Haziran 2014 Arkadaşım Hoşgeldin Konuğu

5 Haziran 2014 Arkadaşım Hoşgeldin Konuğu

Tolga Çevik ve Ezgi Mola eşliğinde her zaman izleyebileceğimiz, takip edebileceğimiz, eski bölümleri tekrar tekrar izleyerek gülmekten kırılacağımızı tahmin ettiğimiz program Arkadaşım Hoşgeldin her Perşembe olduğu gibi bu Perşembe’de Kanal D ekranlarında bizlerle olacaktır!

Bu hafta ki Arkadaşım Hoşgeldin konuğuyla ilgili açıklamayı sizlere yazımızın en son paragrafında paylaştık. Sizlerde buradan bilgi alabilir buna göre edineceğiniz bilgi ile Perşembe gününü iple çekebilirsiniz…

5 Haziran 2014 Arkadaşım Hoşgeldin Konuğu Kim?

Arkadaşım Hoşgeldin’de bu hafta birbirinden ünlü konuklar arasında gelen isim belirlendi. Gelen isim Banu Alkan olacaktır. Her hafta birbirinden farklı ünlü konukların davet edildiği Arkadaşım Hoşgeldin’in bu hafta ki konuğu Banu Alkan olacaktır.

 

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın