5 Haziran 2014 Günün Android Oyunu: Pes Manager

Her gün olduğu gibi bugün de sizlere Android oyunu sunmak istiyoruz. Çeşitli oyunları bildiğiniz üzere bundan böyle her hafta çeşitli işletim sistemlerini kullanarak sunmaya çalışacağız. Geçen hafta bildiğiniz üzere iPhone oyunları sunuyorduk. Bugün ise sizlere ücretsiz Android oyunları sunacağız, sunumumuza bugün de kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Bugün tarihler 5 Haziran olduğunda güne özel olarak oyunumuzu seçtik ve Mayıs ayı içerisinde Android oyunlarında yeni gördüğümüz bir oyun olarak aşağıda Pes Manager oyununun tanıtımını gerçekleştirdik.

Pes Manager

Pes Manager

5 Haziran 2014 Günün Android Oyunu: Pes Manager

Futbol oyunları arasında popülerliği bulunan PES’in geliştirici firması olan Konami firması tarafından çıkartılan Pes Manager oyunu, hem Android hem de iOS işletim sistemlerine piyasaya sürülmüştür. Bundan böyle sizlerde futbol keyfini istediğiniz gibi mobil cihazlarında oynayabilecek, keyifli zaman geçirebileceksiniz.

En eğlenceli bir menajerlik oyunu olarak piyasada bulunan Pes Manager oyunu ile keyifli bir zaman geçirmeye sizlerde kendinizi hazır hissediyor musunuz? O halde oyun deneyiminizi yaşamadan önce aşağıda oyun tanıtımımızı okumaya devam edebilirsiniz…

15000’ü aşkın futbolcu kartlarının olduğu bu oyunda yerinizi aldıktan sonra amacınız en iyi futbolcu kartlarını toplayarak bu sayede rüyalarınızı süsleyen o müthiş takımınızı toplamak olacaktır. Bu sayede şampiyonluğa kadar gidebilecek olan başarılı lig de ne kadar başarılı olursanız, o kadar lig de şampiyonluğa kadar yaklaşabileceksiniz!

Pes Manager Android

Pes Manager Android

Özel yeteneklere sahip futbolculara sahip olmak en büyük kozunuz olmalıdır. Bu sayede birçok maçta arka planda olsanız bile, daha sonradan bu kozları kullanarak başarılı olduğunu düşündüğünüz yetenekli oyuncularınızı maçta oyun değişikliliğe giderek başarılı olan oyuncuları maça sokarsanız, sizlerde maçlarınızı kolay bir şekilde kazanabilirsiniz.

Oyun içerisinde birçok etkinlikler bulunuyor. Bu etkinliklere katılarak da oyun sayesinde ödüller kazanıyorsunuz. Bunlar dışında da futbolcularınızın yeteneklerini geliştirmek için başarılı olabilmeleri adına sizlere de bir takım görevler düşüyor. Bir nevi futbolcuların menajerliğini yaptığınız için, onları eğitiyorsunuz diyebiliriz.

Eğer siz de bir strateji oyunu seviyor ve oynamak istiyorsanız, Pes Manager ile bunu başarmanız mümkündür. Android Pes Manager oynamak için hemen siz de telefon ya da tabletinize bu oyunu ücretsiz indirebilirsiniz!

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın