6 Haziran 2014 Günün Android Oyunu: Aliens Drive Me Crazy

Tarihler bugün 6 Haziran 2014’ü gösterirken bugün de sizlere haftanın bugününe özel olarak keyifle oynayabileceğiniz bir aksiyon – macera oyunundan bahsetmek istiyoruz. Tanıtımını aşağıda sizler için yaptığımız bu oyun ile gerçekten keyifli zaman geçirebilir ve sevdiğiniz arkadaşlarınızla beraber bu oyunu sırayla oynayarak da boş vakitlerinizi bolca eğlenerek geçirebilirsiniz.

aliens drive me crazy

aliens drive me crazy

6 Haziran 2014 Günün Android Oyunu: Aliens Drive Me Crazy

Bulunduğunuz yaşam alanınızın uzaylılar tarafından işgal edilmesiyle beraber onlara savaş açmak ister misiniz? İşte tam size göre harika bir oyundan bahsetmek istiyoruz: Aliens Drive Me Crazy. Bu oyun ile beraber Android oyunları arasında en iyini bulmuş olabilirsiniz. Çünkü bu oyun Mayıs ayı içerisinde Aksiyon oyunları arasına girmiş olan, başarılı oyunlardan birisidir.

Keyifle oynayabileceğiniz bu Android aksiyon oyunu ile, ekranınızda soldan sağa doğru devamlı ilerleme ile oyun başlıyor. Karşınıza çıkacak olan çeşitli zorluklar vardır. Bunlardan en büyüğü ise uzaylılar olacaktır. Bu uzaylıları yenerek başarılı bir şekilde yolunuzda ilerledikçe görevlerinizi tamamlamaya doğru ilerliyorsunuz. Çeşitli silahlara sahip oluyorsunuz ve bu silahlarla beraber uzaylıları öldürmeye devam edebiliyorsunuz.

aliens drive me crazy

aliens drive me crazy

Ayrıca karşınıza çeşitli araçlar gelecektir. Bu araçlar ile beraber de yine uzaylıların üzerine sürerek onları öldürmeye devam edebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra karakterinizi özelleştirmek için çeşitli özel silahlar, hava desteği olan çeşitli özellikler de gelecektir. Bu gibi özellikleri de alarak daha özel güçlere sahip olabilirsiniz.

Boş vakitlerinizi eğer oyun oynamaya ayırıyorsanız o halde sizlerde kesinlikle bu ücretsiz Android oyunu olarak sizlere sunmakta olduğumuz Aliens Drive Me Crazy oyununu oynayabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın