6 Şubat 2016 3 Adam Programı Emre Sertkaya Performansı

6 şubat cuma gününü cumartesiye bağlayan gece 7 şubat gecesinde O Ses Türkiye birincisi Emre Sertkaya, 3 Adam’a misafir konuk oldu. Ve O Ses Türkiye’de de söylediği şarkı olan Her şeyi Yak şarkısıyla gönüllere taht kurdu. Şarkıyı aynı zamanda 3 Adam’da bu gece de söyledi ve keyifli bir dinleti içerisinde bizlerle beraber oldu.

3 adam tv8 emre sertkaya 6 şubat

3 adam tv8 emre sertkaya 6 şubat

3 Adam’ın 6 şubat programına dahil olan isim sadece Emre Sertkaya olmadı. Aynı zamanda O Ses Türkiye’den Gökhan – Hakan kardeşler de yine programa dahil oldu ve Emre Sertkaya ile beraber düet bir şarkı söylediler. Hem keyif verdiler hem de gerçekten canlı performanslarının ne kadar iyi olduğunu bir kez daha bizlere göstermeyi başardılar. Farklarıyla beraber, sesleriyle beraber ve tabi ki samimiyetleriyle beraber ne kadar iyi olduklarını her zaman bizlere göstermeyi başaran O Ses Türkiye’nin birincisi Emre Sertkaya ve Gökhan – Hakan; müthiş bir çalışma ile birinci olmayı da başardılar.

3 Adam’ın 6 şubat akşamı programı acunn.com’dan izlenebilir, telif hakkı v.b. durumların yaşanmaması adına buradan yayınlayamamakta olup sizlere sadece link verebilmekteyiz.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın