8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Her yıl 8 Mart geldiğinde ‘Dünya Kadınlar Günü’ ya da ‘Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ olarak kutlanır. Bu yılda da Mart ayının 8. günü gelmesiyle beraber kutlanan bu günde, kadınlarımızın bizler için ne kadar değerli olduğunu asla unutmamalıyız. Unutmamamız gereken bir diğer nokta ise, kadınlar olmasaydı bu dünya da hiç bir erkekte olmazdı durumudur!

8 Mart 2014 Dünya Kadınlar Günü Mesajları

8 Mart 2014 Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Her erkeği yetiştiren, büyüten bir kadın olduğu gibi, her erkeği bu dünyaya getiren de kadınlardır. Bu nedenle kadınlarımıza her zaman ama her zaman sahip çıkmalı, onları korumalı ve kollamalıyız. Onların destekçisi olamadığımız her gün, bizler için gün olmamalıdır.

Daha önce sizlerle 8 Mart 2014 Dünya Kadınlar Günü için kutlama mesajları konusu paylaşmıştık. Dilerseniz buradan da kutlama mesajı olarak mesaj bakabilir ve sevdiğiniz kadınınıza, çevrenizde ki bayan arkadaşlarınıza mesajlar göndererek onların bu özel gününü kutlayabilirsiniz.

Bizlerde Kucukeniste.com ekibi olarak, Dünya Emekçi Kadınlar Günü veya Dünya Kadınlar Günü olarak adlandırdığımız 8 Mart Kadınlar Gününü kutluyoruz.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın