9 temmuz 2015 STSL sezonu fikstür kura çekimi sonuçları

Süper Toto Süper Lig heyecanı bitti derken ardından gelen fikstür kura çekimiyle beraber bugün gerçekten gözler ekranlarda olacak gibi duruyor. Lig TV’nin sinyal üretmesiyle birlikte NTV ve Lig TV tarafından canlı yayında verilecek olan fikstür kura çekimi için 9 temmuz yani bugün saatler 16.00’yı gösterdiğinde gözler televizyonda!

TFF’nin Beykoz/ Riva civarında bulunan idari merkez binasında gerçekleştirilecek olan fikstür çekimi için hazırlıkların son aşamaları bugün tamamlanmış olacak ve saat 16.00’de başlayacak.

süper toto süper lig fikstür kura çekimi

süper toto süper lig fikstür kura çekimi

Süper Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu

Süper Toto Süper Lig heyecanında bu sezon anılacak isim ise Hasan Doğan olacak… Bununla beraberinde sezonun açılış tarihi ise 14 – 15 – 16 Ağustos 2015 tarihleri olarak belirlenmiş olup sezonun ilk yarı, ikinci devre başlangıcı ve sezonun son bulacağı tarih belirlenmiştir.

Süper Lig Ne Zaman Başlayacak – Ne Zaman Sona Erecek

Süper lig heyecanını dört gözle bekleyen taraftarlar için şöyle bir bilgi daha eklemiş olalım sizlere;

Sezonun başlangıç tarihi 14 – 15 ve 16 Ağustos iken, ilk yarı bitme tarih ise 27 Aralık 2015 tarihindedir. Pazar günü son bulacak olan Lig’in ikinci devresinin başlangıç tarihi ise 16 – 17-18 Ocak 2016 olarak tarihlerdedir. Bununla beraber sezon bitimi ise 22 Mayıs 2016 Pazar günü tamamlanacak olup, bu tarihte Süper lig 2015 – 2016 sezonu da kapanacaktır.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın