Açalya Samyeli Danoğlu Kimdir?

Güncel biyografi listesi paylaşan, isimleri paylaşan www.kucukeniste.com, her zaman en iyi şekilde sizlere ünlü isimlerin kimler olduğunu belirtir. Sizler de biyografi, vikipedi bilgisi okumak istediğiniz her zaman KucukEniste.Com sitesine girerek, birbirinden farklı bilgilere ulaşabilir, birbirinden farklı isimlerle beraber ünlülerin kimler olduğuna dair bilgi alabilirsiniz. Bugün de sizlere özel ve bir o kadar güzel bir ismi tanıtmak istiyoruz.

Açalya Samyeli Danoğlu Kimdir?

Açalya Samyeli Danoğlu Kimdir?

Açalya Samyeli Danoğlu, Mis Turkey 2012 birincisi olmasıyla tanınan ve bilinen model – oyuncularımızdan birisidir. Hem manken fiziğiyle hem de oyunculuğuyla gerçekten ön planda olan Açalya Samyeli Danoğlu, Almanya’nın Münchberg şehrinde dünyaya gelmiştir. Kendisi 5 Kasım 1991 yılında dünyaya gelmesi yanı sıra Türkiye’de 2012 güzellerden biri olarak seçilmiştir.

Açalya Samyeli Danoğlu‘nun ailesi Tekirdağ’da yaşamakta olup, 2012 Türkiye güzeli olan güzel modelin 3 kardeşi bulunur. Türkiye’yi 2012 yılında Çin’e giderek, Inner Mongolia şehrinde Miss World 2012 yarışmasında temsil etmiştir. Ancak derece alamamıştır.

Konuk oyuncu olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer almış olan Açalya Samyeli Danoğlu, Star TV ekranlarında Muhteşem Yüzyıl dizisiyle kendisini 2012 yılında göstermiştir.

Muhteşem Yüzyıl dizisi dışında da Kanıt dizisinde konuk oyuncu olarak Kanal D ekranlarında bizlerle olmuştur. Son olarak ise Zeynep adında konuk oyuncu olarak yine Star TV ekranlarında 2012 yılında izlediğimiz İşler Güçler dizisinde rol alarak, oyunculuğunu da en iyi şekilde sergilemiştir.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın