Acun Ilıcalı’dan Rising Star (Yükselen Yıldız) Yarışması

Acun Ilıcalı, medya patronu olduktan sonra çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. TV8 ekranlarında birbirinden farklı yıldızların buluşacağı çeşitli yarışmayı başlatacak! Biliyorsunuz ki yaz sezonununda Acun Ilıcalı, TV8 kanalını satın alarak bu kanalda gerçekten başarılı işler yaparak belli başlı kanallardan birisi olması konusunda başarıya yükselmek istiyordu. Bunun içinde birbirinden farklı yarışmaları da Türkiye’ye getirerek Türkiye versiyonunu bizlerle buluşturacak.

Rising Star (Yükselen Yıldız)

Rising Star (Yükselen Yıldız)

Acun Ilıcalı’nın yeni yarışma programı Rising Star yarışması olacak gibi duruyor. İsrail kaynaklı bir yarışma olan bu yarışma hakkında şuan için içeriği ile alakalı net bir bilgi bulunmamakla beraber, ilerleye günlerde yarışma ile ilgili tanıtım videoları çıktığında da buradan tanıtımını yapacağız.

Rising Star (Yükselen Yıldız) yarışması için iddialı olarak gelen Acun Ilıcalı, bu proje için ciddi miktarlarda ücretler ödediğine dair bilgiler aldık. Sanırım gerçekten en iyi yarışma programlarından birisi olarak karşımıza bu yarışma da gelecek gibi duruyor. Bakalım ilerleyen günlerde ne gibi gelişmeler olacak…

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın