Acun Medya Yeni Proje: Ütopya!

Acun Medya tarafınca Acun Ilıcalı’nın yeni programı olması beklenen ve TV8’de ekranlar da olacağı belirtilen Ütopya adlı yarışma programı acaba “Mutluluk mu? Kaos mu?” Sloganıyla geliyor… Bunun için sizlerin de merak ettiği Ütopya yarışma programıyla ilgili olarak aşağıda başvuru ve program hakkında detayları vermeye çalıştık.

Acun Medya Yeni Proje: Ütopya!

Acun Medya Yeni Proje: Ütopya!

TV8 kanalından bizlerle buluşacak olan Ütopya programıyla ilgili olarak serüven kısa zaman içerisinde bizlerle buluşarak başlayacağa benziyor. Toplamda 15 kişilik bir kadro sonrasında bu kişiler, hayallerinde ki yaşamı kurmak adına Ütopya’ya gidecekler. Burada herhangi bir kural yok, yaşam için yapılması gereken özel bir durum yok. Hayatta kalmak için 15 kişi kendi içinde anlaşmalı şekilde başarılı olmaya çalışacak. Tüm hayatlarını geri de bırakarak başarılı olmak isteyenler bu yarışma da bulunacaklar.

Her şey burada sıfırdan başlayacak… Kuralları kendiniz koyacak, kendiniz her türlü düzenlemeyi yaratacaksınız. Her şey ama her şey sizlerin elinde!

Sizin de yepyeni bir hayata sıfırdan başlamaya cesaretiniz varsa, gerçekten bir Ütopya’da yaşamayı düşünüyor ve buna göre 15 kişilik yarışmacılardan birisi olmayı düşünüyorsanız hemen Ütopya başvurusundan başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın