Adana Mersin Otoban Hız Sınırı 2017

Otoyollarda başlatılan hız limitleri doğrultusunda Adana Tarsus Mersin otoban hız sınırları da merak ediliyor. Buna bağlı olarak aşağıda bunla ilgili resmi bilgiler sizlerle paylaşılmıştır.

120 kilometrelik hız sınırı olan otoyol içerisinde, Tarsus gişesi ile Mersin Alın gişesi arası 24 kilometredir. Bu mesafe 120 km hızla en fazla 12 dakika içerisinde geçilebilir. Eğer ki 12 dakkadan daha az sürede geçecek olursanız, trafik cezası kapınıza gelebilir!

Tarsus Çamtepe gişesi ile Mersin Alın gişesi arasında ki mesafe ise 33 kilometredir. Bu mesafe ise 120 km hızla gittiğinizde en fazla 16,5 dakikada geçmeniz yasaldır. Daha az sürede geçenler trafik cezasıyla karşılaşabilirler.

yeni hız limitleri adana mersin

yeni hız limitleri adana mersin

Mersin Alın gişesi ile Adana batı gişesi arasında mesafe 49 km‘dir. Bu güzergahta ise 120 km hızla en fazla 24,5 dakikada yasal olarak geçebilirsiniz. Eğer ki 24,5 dakikandan daha az sürede geçerseniz, trafik cezası kapınıza gelecektir.

Tarsus gişesi ile Adana Batı gişesi arası mesafe 25 kmdir. Bu mesafede ise 120 km hızla toplamda 12,5 dakikada geçebilme hakkınız yasaldır. Daha kısa sürede geçerseniz, trafik cezasıyla karşılaşabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın