Agora Alışveriş Merkezi – İzmir

İzmir’de mekan mekan dolaştığımız gibi bugün de bir yeri dolaştık ve sizlere bilgi vermek istiyoruz. İzmir’e geldiğinizde ya da İzmir’e geldiğinizde nerelerde eğlenilir? İzmir’de nerelerde yemek yenir? Diye düşünüyorsanız bunun için sizlere özel olarak İzmir’de ki mekanları tanıttığımız günlere giderek her gün bir yazı okuyup tanıttığımız Cafe ya da Restoran’a giderek gerçekten memnun kalabilirsiniz, tabi bizler de memnun kaldıysak… Bugün de sizlere her zaman olduğu gibi bir mekan tanıtmak istiyoruz.

Bugün Cafe ya da Restoran mekanlarından çıkarak bir Alışveriş Merkezine gitmek istiyoruz. Sizlere AVM’ler daha önce tanıtmamıştık. Bugün sizlere Alışveriş merkezi olarak İzmir’in Balçova ilçesinde bulunan Agora AVM‘den bahsetmek istiyor, birkaç fikrimizi sunmak istiyoruz.

Agora Alışveriş Merkezi, günümüzde popüler olan gidilebilir AVM’ler arasında sıralamaya koyduğumuzda başlarda gelebilecek bir sıralama alabilecek bir yerdir. İstediğiniz her zaman gidebileceğiniz bu yerde, akşam geç saatlere kadar ister AVM içerisinde zaman geçirebilir isterseniz alışverişlerinizi en hızlı, keyifle yapabilirsiniz. Dilediğiniz her zaman Agora AVM’de bulunan kafeler, Restoranlar sayesinde de zamanınızı geçirebilir; öğlen ya da akşam yemeğinizi yiyebildiğiniz gibi, akşam üstü çay, kahve keyfinizi de rahatlıkla yapabilirsiniz.

Agora Alışveriş Merkezi - İzmir

Agora Alışveriş Merkezi – İzmir

İçerisinde dolaştığımız kadarıyla gördüğümüz Starbucks ve benzeri Kahve üreten, kaliteli kahve yapan işletmelerin bulunmasından sonra her zaman tercih edilebileceğini tahmin ediyoruz. Ana kapıdan girdikten sonra sağ tarafınızda kalan Starbucks dışında solunuzda da çeşitli restoranları bulabilirsiniz.

En iyi markalarını rahatlıkla Agora AVM’de bulabilirsiniz. İzmir’e geldiğinizde Forum Bornova, Kipa AVM, Ege Park ve Optimum Outlet dışında gidilebilir bir yerdir, Agora Alışveriş Merkezi. Çünkü içinde bulunan birçok marka, çok seyrek bir şekilde AVM’lerde bulunur ya da hiç bulunmayabilir.

Eğer ilk kez gidecek olursanız biraz karışık ve karmaşık gelebilir. Üst katlarına çıktıktan sonra sokak gibi duran mağazaların arasından geçişlerinizden sonra kendinizi bir üst katta daha bulabilir ya da bir alt katta bulabilirsiniz… Ve hatta istemeden kendinizi çıkış kapısına -ilk geldiğiniz nokta- kadar da yürüyerek gelmiş olabilirsiniz. Ancak birkaç defa dolaşmadan sonra nerenin nerede olduğunu fark ediyor ve buna göre hareket ediyorsunuz. Bu da sizi bir Agora AVM gezgini yapıyor! İyi eğlenceler dileriz.

Adres: Mithatpaşa Cad. 1446 Balçova, İzmir
Tel NO: +90 232 277 2525

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın