Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den Yepyeni Bir Dizi: Kardeş Payı

Ahmet Kural ve Murat Cemcir, yaptıkları Düğün Dernek adlı filmlerinin reyting rekoru kırmasının ardından şimdi de dizi sektörüne geliyorlar. Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi yepyeni bir dizi olarak Kardeş Payı dizisinde bizlerle buluşacaklar.

Kardeş Payı Dizisi

Kardeş Payı Dizisi

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in birlikte başrol oyunculuğunu paylaşacakları Kardeş Payı dizisi oyuncularıyla ilgili olarak şuanda netlik kazanmasa da ilerleyen günlerde diziyle ilgili tüm oyuncular ve detaylı Kardeş Payı konusu ile ilgili bilgi vermeye çalışacağız.

Düğün Dernek filmiyle beraber ses getirmeyi başaran ikili, şimdi de Kardeş Payı dizisiyle beraber gerçekten gündeme bomba gibi düştüler. Şu aralar gündemde olan bu diziyle ilgili olarak Yönetmen Selçuk Aydemir olarak gözüküyor.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir

Ahmet Kural ve Murat Cemcir

Kardeş Payı dizisi ne zaman yayına girecek?

Kardeş Payı dizisiyle ilgili şuanda çekimler başladı. Kardeş Payı dizisi ne zaman başlayacak sorusu ise şuan için Mart aylarında olarak gözükmektedir. Aksilik çıkmaz ise, Mart ayı içerisinde Kardeş Payı dizisini izleyeceğiz.

Kardeş Payı Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Kardeş Payı dizisi hangi kanalda yayınlanacak sorusu ise en çok sorulan sorulardan birisidir. Kardeş Payı dizisinin yayınlanacağı kanal olarak tahminler şuanda Star TV ekranlarında olacak gibi duruyor. Bakalım sonuç ne göstercek..

Kardeş Payı Dizi Konusu

Bir komedi türünde dizi olan Kardeş Payı dizisi, 2 mucit olan kardeşin hikayesiyle start verilerek başlıyor. Bu iki kardeşin yaptıkları ve yapacaklarını konu alan dizi, bizleri şimdiden başrol oyuncularına bakılırsa çok güldürecek ve eğlendirecek gibi duruyor.

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın