Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2014

Aidatsız kredi kartı veren bankaların listesini çıkarmak istediğimizde, birkaç bankanın elimizde var olduğunu söyleyebiliriz. Birkaç bankanın kredi kartından bahsetmek istiyoruz sizlere bugün. Yıllık aidat almayan bankalar, aşağıda vereceğimiz bilgiler doğrultusunda 2014 yılında da devam edecek gibi gözüküyorlar.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2014

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2014

Yıllık Aidat almadan kredi kartı veren bizim şuanda bildiğimiz 2 banka bulunuyor. Bunlar;

1. HSBCS Concept Kredi Kartı
2. Finansbank – Fix Card

Müşterilerinden hiç bir şekilde yıllık aidat almayan bu 2 kredi kartı veren bankayı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yıllık 50 TL ile 100 Tl arasında değişen yıllık aidat masraflarından uzak duracaksınız, bu sayede hesaplı şekilde kredi kartınızı kullanarak keyifli zaman geçirebileceksiniz.

2014 yılında şuanda kendisini güncellemeyen bazı bankalar vardır. Bu bankalar da ilerleyen zamanla beraber, yeni yıla girilmesi nedeniyle kredi kartı ürünlerinde yıllık kredi kartı aidatını ekstreye yansıtmadan sizlere sunabilirler. Bu gibi durumlarda bizler, sizlere en iyi şekilde bu kredi kartı bilgilerini sunmak için varız. Her geçen gün yenilenen kredi kartı sunan bankaların hizmetlerini buradan takip edebilir, bilgi alabilirsiniz.

Etiketler: ,

“Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2014” için 2 cevap

  1. emin diyor ki:

    bankaların aidatların dan artık bıktım aidatı olmayan kredi kartı varsa almak istiyorum.

  2. serkan diyor ki:

    bankaların aidatla almak istiyorum

Bir Cevap Yazın